w ,

Zalana łzami Adele przeprasza fanów: „Jest mi wstyd”. Tysiące osób mogą stracić pieniądze

fot. Adele / Instagram screenshot

Adele w poruszającym wideo poinformowała fanów, że niestety musi odwołać swoje koncerty w Las Vegas z powodu zakażeń koronawirusem i problemów z dostawami. „Bardzo was przepraszam” – mówiła. W najgorszej sytuacji są fani, którzy przyjechali już na miejsce wydarzeń. Co sądzicie o Adele?

Adele już na dniach miała rozpocząć serię koncertów w Las Vegas. Rezydentura gwiazdy miała odbywać się w jednym z luksusowych hoteli i promować jej najnowszy album „30”. W Nevadzie wokalistka miała przebywać od końcówki stycznia do kwietnia, a koncerty były zaplanowane na każdy piątek i sobotę.

Wejściówki na koncert rozeszły się niezwykle szybko, mimo kontrowersyjnej decyzji Adele o wpuszczaniu tylko osób zaszczepionych na koronawirusa. Niestety, wczoraj artystka poinformowała, że wszystkie występy zostają odwołane. 

Zobacz też: Adele uderza w antyszczepionkowców! Na jej koncertach będą mogły się bawić tylko osoby zaszczepione

Piosenkarka zamieściła na Instagramie nagranie, na którym nie kryje łez i jest wyraźnie wstrząśnięta koniecznością podjęcia decyzji. Adele szczególnie przeprasza tych wszystkich, którzy przyjechali już do Las Vegas w oczekiwaniu na jej występy.

Jak wyznaje Adele, fatalna sytuacja dotycząca organizacji wydarzenia jest spowodowana problemami z dostawami potrzebnych materiałów i koronawirusem.

– „Bardzo mi przykro, ale moje show nie jest jeszcze gotowe. Próbowaliśmy dosłownie wszystkiego, czego tylko mogliśmy, aby złożyć go do kupy na czas, żeby był wystarczająco dobry dla was, ale zostaliśmy całkowicie zniszczeni przez opóźnienia w dostawach i COVID-19” rozpoczęła wokalistka.

– „Połowa mojej ekipy nie może pracować właśnie ze względu na koronawirusa. Dokończenie show było niemożliwe. Nie mogę dać wam tego, co mam teraz i jest mi z tego powodu potwornie przykro. Przykro mi, że to wszystko tak na ostatnią chwilęJesteśmy na nogach od ponad 30 godzin, starając się to jakoś ogarnąć, ale nie mamy już czasu. Jest mi potwornie przykro i jest mi wstyd – mówi z łzami w oczach Adele.

Koncerty Adele przyciągają ludzi z całego kraju, więc decyzja o odwołaniu koncertów wprowadzi w życiu tysięcy osób spore zamieszanie. Duża część z podróżujących na występy Adele fanów najpewniej zabrała już wolne w pracy czy kupiła potrzebne bilety.

Wokalistka jeszcze raz przepraszała za zaistniałą sytuację:

– „Jeszcze raz przepraszam wszystkich, którzy podróżowali na koncert. Przepraszam. Naprawdę bardzo przepraszam. Przełożymy wszystkie daty koncertów, robimy to właśnie teraz. Dokończę moje show i doprowadzę je tam, gdzie być powinno” – obiecywała Adele.

Decyzja o przełożeniu koncertów zaboli też Adele po kieszeni. Według doniesień „The Sun” za każdy koncert z serii „Weekendy z Adele” gwiazda miała dostawać nawet 3 miliony złotych.

Współczujecie Adele?

Źródła: Instagram – adele ; Reuters


Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Natalia Siwiec szczerze o karierze: „Miałam dużo szczęścia, że mam komercyjną urodę”

Marianna Schreiber szczerze o kryzysie w małżeństwie z ministrem PiS: „Nie wiem, czy się z tego podniesiemy”