w

SuperSuper HahaHaha

Piotr Żyła spodziewał się objawów „po lekarstwie na koronawirusa”. Nie zgadniecie, czym się leczył!

Fot. YouTube / Screenshot

Piotr Żyła jest uwielbiany przez kibiców skoków narciarskich, dzięki wyjątkowo wesołej naturze. Dobry humor nie opuszcza go mimo przebywania w izolacji.

Dla polskiej kadry skoczków narciarskich ten sezon to jakiś koszmar. Słaba dyspozycja Kamila Stocha i pozostałych zawodników nie napawają optymizmem. Do tego jeszcze część z nich trafiła do izolacji przez zakażenie się koronawirusem.

Wśród zawodników, którzy otrzymali pozytywny wynik na COVID-19 jest między innymi wspominany Kamil Stoch czy właśnie Piotr Żyła. Wygląda jednak na to, że zawodnik z Wisły niespecjalnie się martwi faktem, że jest chory.

Piotrek Żyła uspokoił swoich fanów na Instagramie, publikując zdjęcie z informacją, jak się czuje oraz w jaki sposób się leczy. Trzeba przyznać, że pomysł jest co najmniej niekonwencjonalny.

Przepraszam bardzo🤪 Nie jestem zakażony koronawirusym tylko wyszedł mi pozytywny test na obecność koronowirusa🤔🤨 A to jest różnica i to duża różnica🤔🤪🍺 A czuje sie świetnie🤪😈🌶 Wasze zdrowie🍻 A objawów spodziewam sie dopiero jutro jak przesadze z lekarstwem🍺🍻 A ja lubie sie leczyć😈🌶

Jak się Wam podoba lekarstwo stosowane przez Piotrka, którego zdjęcie znajdziecie poniżej? Sądzicie, że konsultował z lekarzem lub farmaceutą?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Komentarze są zamknięte.

Jeden komentarz

Napisane przez szymon

Kendall Jenner brodzi w śniegu w wyjątkowo skąpym bikini i futrzanych butach [ZDJĘCIA]

Arnold Schwarzenegger potężnym SUV’em zdemolował Toyotę. Gruby dzwon