w

Agnieszka Chylińska powitała Nowy Rok nostalgicznym wpisem. „zawsze skrycie po cichu sama sobie czegoś życzyłam”

Fot. YouTube / Screenshot

Agnieszka Chylińska opublikowała bardzo nostalgiczny wpis z okazji Nowego Roku. Dla części fanów rockmanki może być on zaskoczeniem.

Nowy Rok to czas podsumowań wydarzeń z ostatnich dwunastu miesięcy. Dla innych osób to dobry moment, aby zacząć wyznaczać sobie nowe cele. Natomiast dla Agnieszki Chylińskiej ten okres wydał się odpowiedni, aby złożyć życzenia sobie i fanom i to w dość nostalgiczny sposób.

Agnieszka jest dosłownie żywiołem, który łączy w sobie sprzeczności. Z jednej strony znamy ją jako odjechaną rockmenkę. Z drugiej natomiast jako opiekuńczą i troskliwą mamę, która bardzo dba o swoją rodzinę.

Jak widać Agnieszka również chętnie wraca do swojej przeszłości. Napisała: „Moi Drodzy…Po pierwsze, to za moich czasów były zimne ognie, kapiszony i saletra🤪 Po drugie ludzie życzyli sobie Do Siego Roku, co zawsze mocno mnie zastanawiało, bo nikt mi nie tłumaczył co dokładnie oznaczają takie życzenia..Po trzecie…nigdy nie zapomnę, jak przy dźwiękach Boney M udało mi się po raz pierwszy za dzieciaka dotrwać do północy. W końcu po czwarte… zawsze skrycie po cichu sama sobie czegoś życzyłam w Noc Sylwestrową…”

Następnie złożyła życzenia sobie i fanom. Co warte zwrócenia uwagi, wokalistka w życzeniach podkreśliła chęć wydania nowej płyty. Napisała:

Tym razem pozwolę sobie bez skrytości, bo życzę Wam dokładnie tego samego: chcę poświęcać więcej czasu moim przyjaciołom, życzę sobie i mojej rodzinie zdrowia, życzę sobie weny przy nagrywaniu nowej płyty i samych pięknych emocji z tym związanych. Życzę sobie, by sympatycy mojej twórczości mogli przychodzić na moje koncerty i żebym zawsze miała w sobie ogromną wdzięczność za tę obecność.

Jak się Wam podobają życzenia Agnieszki i jej nostalgiczny wpis?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Komentarze są zamknięte.

Jeden komentarz

Napisane przez szymon

„Mała” Ania z „Warsaw Shore” i „Kornik” zostali rodzicami!

Jacek Kurski opublikował wyniki oglądalności „Sylwestra marzeń”! Kosmiczne wyniki!