w ,

SuperSuper

„Mała” Ania z „Warsaw Shore” i „Kornik” zostali rodzicami!

fot. Instagram / malaa_official

Miniona noc z pewnością dla zdecydowanej, ale to zdecydowanej większości osób była wielka. Szczególnie wyjątkowa dla Anny Aleksandrzak, znanej też jako „Mała” Ania z Warsaw Shore i Artura „Kornika” Sowińskiego. Para kilkadziesiąt minut po rozpoczęciu się nowego roku została rodzicami, wszak na świat przyszło ich dziecko.

Anna Aleksandrzak z pewnością największą sławę zawdzięcza programowi Warsaw Shore. To też dlatego znana jest również jako „Mała” Ania. Z Kornikiem, który jest zawodnikiem KSW układa sobie życie już od jakiegoś czasu, a 26 czerwca na Instagramie jej partnera mogliśmy ujrzeć zdjęcia z ceremonii ślubu. Później także dowiedzieliśmy się, że małżeństwo spodziewa się dziecka.

No i się doczekało. Dokładnie 35 minut po północy na świat przyszedł Natan. Ponadto, jak możemy zobaczyć na jednej z relacji na Instagramie wybranki Kornika – Natan jest pierwszym dzidziusiem urodzonym w 2022 roku w Szpitalu Ginekologiczno-Położniczym w Katowicach przy ulicy Łubinowej 3!

Natanek nam zrobił niespodziankę! Jest pierwszym dzidziusiem urodzonym w 2022 roku w szpitalu na Łubinowej. Dziękujemy za wspaniałą opiekę!

Nie kryła szczęścia Aleksandrzak.

Ponadto świeżo upieczona mama w poście na Instagramie napisała: „Teraz mam już wszystko„. Z łatwością możemy dostrzec, że rodzice są naprawdę szczęśliwi narodzinami swojego potomka. Sam „Kornik” ograniczył się jedynie do takiego wpisu: „No siema! #natan 00:35„. Trzeba przyznać, że takie obchody nowego roku są naprawdę wyjątkowe i niepowtarzalne.

Nowym rodzicom życzymy wszystkiego najlepszego!

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Anna Sowińska 🎀 (@malaa_official)

fot. Instagram / malaa_official


fot. Instagram / kornik_ksw

Źródło: Instagram / malaa_official / kornik_ksw

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

[QUIZ] Jak dużo wiesz o Małgorzacie Rozenek?

Agnieszka Chylińska powitała Nowy Rok nostalgicznym wpisem. „zawsze skrycie po cichu sama sobie czegoś życzyłam”