w , ,

Jacek Kurski opublikował wyniki oglądalności „Sylwestra marzeń”! Kosmiczne wyniki!

fot. YouTube (screenshot) / TVP Info

O Jacku Kurskim w ostatnim czasie sporo mogliśmy usłyszeć w kontekście rzekomego wylotu do Paryża na pięć dni po dodatnim teście w kierunku COVID-19. Tym razem prezes zarządu telewizji TVP na swoim Twitterze pochwalił się wynikami oglądalności „Sylwestra Marzeń z Dwójką”. Trzeba przyznać, że 55-latek, jak i cała załoga Telewizji Polskiej ma powody do zadowolenia.

To wczoraj, a także po północy w Zakopanem miał miejsce „Sylwester Marzeń z Dwójką”. W wydarzeniu wzięło udział naprawdę sporo gwiazd, a do Polski udało się sprowadzić nawet amerykańską gwiazdę – Jasona Derulo. Ponadto osoby będące w Tatrach, jak i przed odbiornikami mogły posłuchać m.in. Zenona Martyniuka, Roksany Węgiel, Maryli Rodowicz, Rafała Brzozowskiego czy Mai Hyży.

W Zakopanem nie mogło oczywiście zabraknąć Jacka Kurskiego, który pojawił się tam wraz z małżonką – Joanną Kurską. Impreza dobiegła końca, a z rana poseł na sejm V i VI kadencji pochwalił się na swoim Twitterze wynikami oglądalności. Średnia oglądalność wyniosła 6,1 miliona, natomiast w peaku (największa oglądalność w szczytowym momencie) – 8,14 miliona widzów.

Ponadto Kurski w swoim wpisie odnotował oglądalność konkurencyjnego Sylwestra, a więc tego, który organizował Polsat. Wedle statystyk i pomiarów Sylwestrowa Moc Przebojów Polsatu była oglądana średnio przez 2,62 miliona widzów, natomiast w szczytowym momencie było to 3,29 mln.

Co więcej – największą ilość widzów przed telewizorami zgromadziły występy Maryli Rodowicz, a także Sary James.

Z serca dziękuję Widzom Telewizji Polskie za 6. z rzędu i 5. pod Tatrami wspaniałe zwycięstwo Sylwestra Marzeń 2021/22, ze średnią widownią 6,1 mln, w piku 8,14 mln widzów (ok. 22.30 na Maryli i Sarze James). Dziękujemy! PS. Sylwestrowa Moc Przebojów Polsatu śr. 2,62 pik 3,29 mln. Dziękuję ekipie TVP, reżyserom, produkcji, realizacji, choreografii, budowniczym imponującej sceny, obsłudze światła, dźwięku, scenografii, makeupowi, fryzjerom, stylistom, ochronie i wszystkim, kt. przestrzegając limitów reżimu epidemicznego stworzyli to wspaniałe widowisko.

Nie krył szczęścia Jacek Kurski.

A Wy? Oglądaliście Sylwestra Marzeń z Dwójką? Jak spędziliście wczorajszy wieczór?

Źródło: Twitter / Jacek Kurski

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Komentarze są zamknięte.

2 komentarzy

Napisane przez Oliwia

Agnieszka Chylińska powitała Nowy Rok nostalgicznym wpisem. „zawsze skrycie po cichu sama sobie czegoś życzyłam”

Jessica Ziółek zaprezentowała nowego partnera!