w

Zarzucano jej wpędzenie Michała Wiśniewskiego w homoseksualizm. „Ja leczyłam Michała”

Michał Wiśniewski, Magda Femme - fot. Niemiec/AKPA
Michał Wiśniewski, Magda Femme - fot. Niemiec/AKPA

Po rozpadzie małżeństwa z Michałem Wiśniewskim Magda Femme usłyszała m.in, że wpędziła go w homoseksualizm. Odniosła się do tych oskarżeń w rozmowie z magazynem Viva w 2003 roku. Co powiedziała?

Magda Femme była pierwszą wokalistką zespołu Ich Troje, a prywatnie pierwszą żoną Michała Wiśniewskiego, jednego z członków grupy. Ich rozstanie odbiło się szerokim echem w show-biznesie. Krążyły plotki, że jedną z przyczyn rozpadu małżeństwa była relacja piosenkarza z tancerką zespołu Martą „Mandaryną” Wiśniewską, która rok później została jego żoną. Obecnie celebryta jest w związku małżeńskim z Polą Wiśniewską, i doczekał się aż szóstki potomstwa.

Magda Femme w mocnych słowach o Michale Wiśniewskim

Pierwsza piosenkarka Ich Troje przez wiele lat unikała tematu swojego byłego męża. Zdecydowała się przerwać milczenie dopiero po głośnym wywiadzie, którego Wiśniewski i Mandaryna udzielili wspólnie dla Gali. Femme została w nim oskarżona o lesbijstwo i o zrujnowanie życia liderowi zespołu. Skomentowała te słowa w 2003 roku na łamach magazynu Viva. Zdradziła, że piosenkarz nie pozwolił jej wypowiadać się na temat ich małżeństwa i maltretował ją psychicznie.

Kiedy w 1996 r. braliśmy ślub, od razu mi oświadczył: „Nie przyznajesz się, że jesteś moją żoną, bo te wszystkie piszczące fanki na moich koncertach będą rozczarowane, przestaną się we mnie zakochiwać i będziemy mniej popularni. To byłby błąd marketingowy”. Można sobie wyobrazić, jak się czuje młoda żona, że kiedy musi zaraz po ślubie udawać, że nie jest z tym facetem, z którym spędza 24 godziny na dobę – opowiadała.

Wyznała również, że partner zażyczył sobie podpisania zgody na rozdzielność majątkową. Piosenkarka twierdziła, że robiła wszystko, czego chciał, a on miał udawać jej przyjaciela. Przez to, że Wiśniewski chciał, by małżeństwo pozostało tajemnicą, nigdy nie chodzili na randki w miejsca publiczne, ani nawet nie trzymali się za ręce. Według Femme Michał miał grozić jej, że jeśli kiedykolwiek wypowie się na jego temat publicznie, to zniszczy jej karierę. Gdy artystka w końcu nie wytrzymała i zaczęła wyrażać swoje niezadowolenie, została wyrzucona z zespołu.

W wywiadzie zaznaczyła również, że były mąż nigdy jej nie uderzył, ale dochodziło w ich relacji do przemocy psychicznej.

Lubił, kiedy płakałam, podobała mu się moja rozpacz, gdy romansował z Martą-Mandarynką. Mówił do mnie: „wyjdź z Mandaryną na scenę, uśmiechaj się”. Myślę, że czuł się dowartościowany, bo ja to wszystko musiałam znosić.

Wspominała również sytuację, gdy podczas jednego z koncertów straciła przytomność. Gdy się ocknęła w karetce, zobaczyła, jak jej mąż przytula Mandarynę.

W rozmowie Wiśniewskiego i jego drugiej żony z magazynem Gala padło kilka oskarżeń pod adresem Femme. Zarzucano jej bycie niedobrą partnerką i wpędzenie piosenkarza w homoseksualizm. Pierwsza wokalistka Ich Troje skomentowała te słowa.

Proszę zapytać jakiegokolwiek lekarza, jak powstają preferencje seksualne. I czy można 30-letniego faceta wpędzić w gejostwo. Ja raczej leczyłam Michała z jego licznych fobii, z koszmarów. Ze strachu przed samotną śmiercią, z lęku przed ciemnościami. On nie był złym człowiekiem, tylko nieszczęśliwym – powiedziała.

Zapytana, czy odeszła od byłego męża do jakiejś kobiety, odpowiedziała, że wtedy odeszłaby do każdego, kto by „dał jej trochę miłości.”

Odeszłabym wtedy do kosmity, gdyby powiedział mi, że jestem fajną osobą, gdyby mnie pogłaskał, przytulił, dał mi trochę miłości – wyznała.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Krzysztof Stanowski - fot. Instagram @krzysztof.stanowski

Krzysztof Stanowski odchodzi z Kanału Sportowego! Opublikował oficjalne oświadczenie. Plotki jednak okazały się prawdą

Krzysztof Stanowski - fot. YouTube @kanalsportowy

Kanał Sportowy reaguje na oświadczenie Krzysztofa Stanowskiego. „Informujemy, że został zwolniony z…”