w

SuperSuper DramatDramat

Xavier Wiśniewski szczerze o żonach i dzieciach Michała. „Ja się sam czasami gubię”

Michał Wiśniewski, Xavier Wiśniewski
Michał Wiśniewski, Xavier Wiśniewski

Michał Wiśniewski zasłynął w show-biznesie nie tylko dzięki swojemu talentowi, ale i bujnemu życiu uczuciowemu. Jego syn, Xavier, opowiedział, jak udało im się poukładać relacje z wszystkimi żonami i dziećmi ojca.

Michał Wiśniewski jest znanym polskim wokalistą, który od 1994 roku jest liderem zespołu Ich Troje. Wraz z grupą nagrał dziewięć albumów, z czego dwa z nich: Ad. 4 i Po piąte… a niech gadają otrzymały certyfikat diamentowej płyty.

Muzyk od początku kariery jest na świeczniku, ponieważ brał udział w licznych skandalach, wyróżniał się kontrowersyjnym wizerunkiem, a także wiódł bujne życie uczuciowe. Obecnie pozostaje w piątym związku małżeńskim. Pierwszą kobietą, której ślubował miłość była Magda Femme. Następnie związał się z Martą Wiśniewską, znaną jako Mandaryna. Ceremonia odbyła się w Kirunie i była transmitowana na żywo w reality show pt. Jestem jaki jestem. Para doczekała się dwojga dzieci: córki Fabienne i syna Xaviera. Ten związek również nie przetrwał próby czasu. Następnie wokalista ożenił się z Anną Świątczak, a owocem ich miłości są Etiennette Anna i Vivienne Vienna. Po rozwodzie rozkochał w sobie Dominikę Tajner, z którą wychowywał wspólnie jej syna, Maksymiliana. Niespodziewanie w 2019 roku wystąpił do sądu z wnioskiem o rozwód. Obecnie jest w szczęśliwym związku z Polą Wiśniewską, która w 2021 urodziła ich wspólną pociechę, Falco Amadeusa.

Wiśniewskiemu udało się stworzyć zgraną, patchworkową rodzinę, która ma ze sobą świetny kontakt. Czy naprawdę?

Xavier Wiśniewski o relacjach z żonami i dziećmi Michała

Rodzina Wiśniewskiego jest liczna, jednak zarówno jego partnerki, jak i dzieci mają ze sobą świetny kontakt. Najstarsza pociecha artysty, Xavier wkrótce skończy 20 lat. Na przestrzeni tych lat miał styczność z wszystkimi partnerkami ojca i jak przyznał w rozmowie z Pudelkiem, czasami sam ma problem z tym, by ustalić, w ilu związkach był jego ojciec. Sporo trudności sprawia mu także zliczenie rodzeństwa. Przyznał jednak, że udało im się stworzyć świetną i naprawdę zgraną rodzinę. Oczywiście kosztowało to wszystkich sporo pracy, ale jak widać, było warto.

To jest w kwestii rodziców, żeby to jakoś poukładać. Kiedy jeden rodzic odchodzi od drugiego i nagle pojawia się nowa osoba, to trzeba zbudować tę rodzinę w ten sposób, że będziemy mieć silną więź. Po naszej mamie była Ania, Dominika i teraz Pola. My z każdą z nich mamy bardzo silne więzi, wbrew pozorom. Zbudowaliśmy solidny patchwork z dziewczynkami, z Maxem (synem Dominiki Tajner – przyp. red.) i teraz z dziećmi Poli. To naprawdę dobrze funkcjonuje – powiedział.

Dzieci lidera Ich Troje od najmłodszych lat były uczone tego, że są rodzeństwem, mimo iż mają inne matki.

Rodzice nam wpajali, że to nasze rodzeństwo. Nieważne, że z innej mamy itd. My się tak czuliśmy po prostu. Byliśmy bardzo kumatymi dziećmi i to czujemy. To w dużej mierze kwestia rodziców, żeby ten patchwork zbudować i im się udało — powiedział reporterowi Pudelka.

Xavier zdradził przy okazji, jak to jest być dzieckiem Michała Wiśniewskiego. Czy kiedykolwiek odczuł jakieś negatywne konsekwencje tego, że jest synem jednego z najpopularniejszych artystów w Polsce?

Wszyscy myślą, że niesie się jakiś ciężar. Na pewno gdzieś on jest. […] My tak naprawdę wychowywaliśmy się w normalnej rodzinie wbrew pozorom. My nie czujemy tego aż tak bardzo, że jesteśmy dziećmi celebrytów […]. Ja na przykład nie mam tego poczucia. No jakby zdaję sobie sprawę, no bo wiadomo, że tak jest, ale nie czuję się w środku bardzo celebrytą – wyznał Pudelkowi.

Trzeba przyznać, że w tej kwestii rodzina Wiśniewskich powinna być stawiana za przykład dla małżeństw po rozwodzie, które nie raz miewają problemy z tym, by dojść do porozumienia.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Anna Lewandowska, Klara Lewandowska

Anna Lewandowska pokazała twarz Klary. Aż trudno uwierzyć, jak bardzo są do siebie podobne

Kasia Tusk po raz pierwszy pokazała twarz córeczki. Jak wygląda jej najmłodsze dziecko? [ZDJĘCIA]