w

DramatDramat

Anna Lewandowska pokazała twarz Klary. Aż trudno uwierzyć, jak bardzo są do siebie podobne

Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Anna Lewandowska, Klara Lewandowska

Anna Lewandowska regularnie publikuje w sieci zdjęcia córeczek, jednak sporadycznie pokazuje ich twarze z profilu. Tym razem poszła o krok dalej.

Anna Lewandowska od najmłodszych lat związana jest ze sportem, jednak w przeszłości wiele wskazywało na to, że będzie zajmowała się sztukami walki. W karate tradycyjnym odnosiła spektakularne sukcesy. Jest wielokrotną medalistką mistrzostw Polski, Europy i świata. Obecnie pełni funkcję prezesa Olimpiad Specjalnych Polska.

Z biegiem czasu zrezygnowała z tej pasji i zaczęła rozwijać skrzydła w branży fitness. Dzisiaj jest najpopularniejszą w kraju trenerką, która motywuje kobiety do zmiany dotychczasowego trybu życia. Oprócz tego prowadzi kilka świetnie prosperujących firm oferujących m.in. catering dietetyczny i zdrowe przekąski.

Lewandowska jest prawdziwą kobietą sukcesu, której świetnie wiedzie się nie tylko w pracy, ale i w życiu zawodowym. Od kilku lat jest żoną Roberta Lewandowskiego z którym doczekała się dwóch córek: Klary i Laury. Mimo iż jej grafik pęka w szwach, nie brakuje jej czasu dla dziewczynek. Chętnie spędza z nimi czas oraz zabiera je na wspólne treningi. Właśnie pochwaliła się zdjęciami ze wspólnego wypadu na miasto ze starszą z nich.

Anna Lewandowska pokazała twarz Klary

Żona zawodnika Bayern Monachium jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na swoich profilach dzieli się nie tylko wartościowymi radami, ale i pokazuje, jak wygląda jej codzieenność, a ta wypełniona jest nie tylko obowiązkami, ale i wspólnymi chwilami z córkami.

Lewandowska celebruje każdą chwilę spędzoną z dziewczynkami. W poniedziałkowy wieczór pochwaliła się ujęciami z dnia spędzonego wyłącznie z Klarą. Babski wypad rozpoczęły od wspólnego śniadania na mieście, a później towarzyszyły Robertowi na sesji zdjęciowej.

Czasami fajnie jest, gdy dzieci zabierają nas do swojego świata. Dziś tylko my dwie. Zaczęłyśmy od śniadania, a skończyłyśmy na sesji zdjęciowej taty – napisała na Instagramie.

Post opatrzyła fotorelacją z ich wypadu. Na pierwszym ujęciu możemy zobaczyć, jak dziewczynka daje mamie buziaka w policzek. Kilka kadrów dalej możemy zobaczyć, jak 5-latka popija napój z filiżanki. Na obu zdjęciach doskonale widać jej twarz i już na pierwszy rzut oka można stwierdzić, że jest bardzo podobna do mamy.

Pod zdjęciami zaroiło się od komentarzy, w których internautki nie szczędzą Lewandowskim komplementów.

  • Cudowne, naturalne zdjęcia.
  • Piękne zdjęcia! Jednak można żyć normalnie. Ludzie myślą, że dieta to wyrzeczenia. Tak nie jest.
  • Cudownie się patrzy na tak piękna relacje mamy z córką.
  • Wspaniała rodzinka.
  • Klara fotografka.
  • Piękna mama i córka.

A czy wam zdarza się organizować takie babskie wypady?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Młodsza siostra Julii Wieniawy udzieliła pierwszego wywiadu. „Show biznes to nie to, w co chciałabym iść.”

Michał Wiśniewski, Xavier Wiśniewski

Xavier Wiśniewski szczerze o żonach i dzieciach Michała. „Ja się sam czasami gubię”