w

Lewandowscy świętują drugie urodziny Laury zdjęciami z PORODÓWKI. Ten widok roztopi najtwardsze serca

Anna Lewandowska, Laura Lewandowska, fot. Instagram
Anna Lewandowska, Laura Lewandowska, fot. Instagram

Pierwszy tydzień maja upływa Annie i Robertowi Lewandowskim pod znakiem imprez. Najpierw Klara skończyła 5 lat, a teraz Laura świętuje drugie urodziny. Są pamiątkowe zdjęcia, piękny tort i balony.

Anna i Robert Lewandowscy tworzą jedno z najpopularniejszych małżeństw w polskim show-biznesie. On jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie, a ona trenerką fitness, która ma ogromne grono wiernych fanek. Gdy zrezygnowała z kariery sportowej, skupiła się na rozwijaniu własnych biznesów. Posiada własną aplikację, na której dostępne są treningi. Oprócz tego oferuje także catering dietetyczny, kosmetyki oraz zdrowe przekąski. Kilka razy do roku organizuje też obozy sportowe, które cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem nie tylko wśród pań, ale i panów.

Zakochani mają na swoich barkach bardzo dużo obowiązków, jednak nie przeszkadza im to w prowadzeniu normalnego życia. Doczekali się dwóch córek, 5-letniej Klary oraz 2-letniej Laury. Poświęcają im mnóstwo czasu, a także często wybierają się z nimi na rodzinne wakacje. Obie są całym ich światem, dlatego też bardzo dbają o to, by niczego im w życiu nie brakowało. Ostatnio do ich rodziny dołączyła też suczka rasy cavoodle, którą nazwali Bella.

Anna i Robert Lewandowscy świętują 2. urodziny Laury

Zaledwie kilka dni temu Lewandowscy świętowali piąte urodziny Klary. Z tej okazji oboje udostępnili w sieci zdjęcia, które wykonane zostały zaraz po tym, jak przyszła na świat. To pierwszy raz, kiedy mogliśmy zobaczyć jej twarz w pełnej okazałości. Nie inaczej było przy okazji urodzin ich najmłodszej pociechy.

Laura urodziła się 6 maja 2020 roku i była jednym z najbardziej wyczekiwanych dzieci w polskim show-biznesie. Fani małżeństwa z zainteresowaniem obserwowali, jak rośnie brzuszek Ani i z niecierpliwością odliczali dni do narodzin dziewczynki. Aż trudno uwierzyć, że od tego czasu minęły już dwa lata.

Z okazji kolejnych urodzin, Lewandowscy udostępnili w sieci zdjęcia wykonane jeszcze na porodówce. Na profilu trenerki pojawiło się urocze ujęcie, na którym mała jubilatka śpi otulona kocykiem.

Wszystkiego najlepszego z okazji 2. urodzin, Calineczko! Przyniosłaś tak wiele szczęścia wszystkim dookoła. Kochamy cię bezgranicznie — napisali oboje na Instagramie.

Pod wpisem pojawiło się mnóstwo komentarzy z życzeniami i komplementami.

  • Paulina Krupińska: Taka słodzinka.
  • Wszystkiego pięknego dla Księżniczki! 
  • Sto lat, sto lat!
  • Wszystkiego najlepszego dużo słońca i miłości! 
  • Calineczka to już młoda dama. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dla Laurki.
  • Bardzo słodkie. Oboje jesteście najlepszymi rodzicami.

Robert na swoim profilu opublikował kadr, na którym szczęśliwy tuli do piersi malutką Laurę. Dziewczynka w dniu urodzenia była prawdziwą kruszynką.

Ania pochwaliła się też tortem urodzinowym. Od razu widać, że Klara i Laura są prawdziwymi fankami Krainy Lodu, bo i tym razem wypiek utrzymany był w tym klimacie. Młodsza jubilatka najwidoczniej jest fanką Anny, ponieważ pojawiły się na nim różowe akcenty. Na wierzchu nie mogło zabraknąć świeczki, dekoracyjnych bez i śnieżynek nawiązujących bezpośrednio do mroźnej krainy. Na stoliku, na którym postawiła apetycznie wyglądające ciasto, ustawiony już był prezent, a do niego przyczepiony balon z dużą, złotą dwójką.

Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Łukaszenka zdradził, co sądzi o użyciu broni atomowej przez Putina. „Może wyrzucić naszą kulę ziemską z orbity, nie wiadomo dokąd”

Polski dezerter Emil Czeczko został pochowany. Pogrzeb budzi kontrowersje [ZDJĘCIA]