w

SuperSuper

Rodzina Lewandowskich się powiększyła! Para zdecydowała się na adopcję. Kolejna dziewczynka zasiliła ich szeregi

Robert Lewandowski, Anna Lewandowska
Robert Lewandowski, Anna Lewandowska

Robert i Anna Lewandowscy poinformowali, że ich rodzina się powiększyła. Podjęli niezwykle odpowiedzialną decyzję o adopcji. Jak to?

Robert i Anna Lewandowscy są małżeństwem z kilkuletnim stażem. Tworzą jedną z najbardziej zgranych par w Polsce. Wspólnie wychowują dwie córki – Klarę i Laurę, które są całym ich światem. Mimo że oboje mają na swoich barkach mnóstwo obowiązków, zawsze znajdują dla nich czas.

Zagwarantowali im świetne warunki do rozwoju, dzięki czemu obie już od najmłodszych lat mogą rozwijać swoje pasje. 4-letnia Klara uwielbia aktywność fizyczną. Chętnie towarzyszy mamie podczas treningów, a także uwielbia jeździć na rolkach. Oprócz tego uczy się także gry na pianinie, robi zdjęcia, a także świetnie pływa.

Robert i Anna Lewandowscy zdecydowali się na adopcję

Lewandowscy są bardzo aktywni w mediach społecznościowych. Na swoich profilach chętnie publikują zdjęcia i nagrania, na których możemy zobaczyć, jak wygląda ich codzienność. Chętnie wrzucają także rodzinne kadry, które nie raz zadziwiają ich fanów.

Tak było w niedzielę, gdy Robert pochwalił się nowym domownikiem. Okazuje się, że wraz z żoną zdecydowali się adoptować… pieska, a dokładniej suczkę.

Kolejna dziewczyna skradła moje serce — poinformował Robert.

Krótko po tym Ania udostępniła na swoim profilu uroczy kadr. Widzimy na nim całą rodzinę Lewandowskich, która wprost oszalała na punkcie nowego członka rodziny. Trenerka zdradziła, że piękne szczenię wabi się Bella.

Klara w siódmym niebie, Laurka na razie z dystansem, Robert @_rl9 dalej rodzynkiem, Bella mocno zaciekawiona, a ja…

Żona piłkarza zauważyła, że to spora zmiana w ich życiu. Teraz będzie musiała w swoich codziennych planach uwzględnić także opiekę nad maluchem.

hmm zastanawiam się, jak ustawić logistykę nowych obowiązków.

Najważniejsze, że razem, że szczęśliwi, że w końcu w komplecie

Zgodzicie się z nami, że Bella jest niezwykle urodziwym psiakiem?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Żurnalista

Żurnalista rozliczył się przed fanami z trudnej przeszłości. Przeżył prawdziwą traumę: „Rozebrał mnie do bokserek”.

Gwiazda „Harry’ego Pottera” WYSZŁA ZA MĄŻ! Pamiętacie ją? (ZDJĘCIA)