w

Anna Lewandowska z okazji piątych urodzin Klary udostępniła w sieci zdjęcie zrobione zaraz po PORODZIE. Pochwaliła się też tortem

Anna Lewandowska - fot. Instagram
Anna Lewandowska - fot. Instagram

Robert i Anna Lewandowscy mają kolejny powód do świętowania. Ich najstarsza córka, Klara, właśnie skończyła 5 lat. Z tej okazji, oboje udostępnili w sieci zdjęcia, które zostały wykonane zaraz po porodzie. Jaka z niej kruszynka!

Anna i Robert Lewandowscy tworzą jedną z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. On jest obecnie jednym z najlepszych piłkarzy na świecie oraz kapitanem polskiej reprezentacji. Ona, gdy zrezygnowała z robienia kariery sportowej, została trenerką personalną. Posiada własną aplikację treningową, regularnie organizuje wyzwania i obozy, a także oferuje catering dietetyczny. To zaledwie część tego, czym oboje się zajmują.

Zakochani mają na swoich barkach mnóstwo obowiązków, jednak to nie przeszkodziło im w założeniu rodziny. Doczekali się dwóch córek: 5-letniej Klary i niespełna 2-letniej Laury. Obie są ich oczkami w głowie. Niedawno ich familia powiększyła się o pieska rasy cavoodle, który otrzymał imię Bella.

Lewandowscy świętują piąte urodziny córki

Klara jest niezwykle roztropną dziewczynką, a rodzice już od najmłodszych lat dbają o to, by mogła rozwijać swoje pasje. Na co dzień posługuje się językiem polskim i niemieckim, a oprócz tego uczy się również angielskiego. W wolnych chwilach uczęszcza na lekcje gry na pianinie, a także chodzi na basen. Jakiś czas temu trenerka wyznała, że zapisali ją również na balet, jednak nie do końca jej się spodobał. Anna bardzo lubi spędzać czas z córką i gdy tylko nadarzy się okazja, stara się spędzać z nią czas sam na sam. W takich chwilach chodzą do restauracji lub wybierają inne aktywności.

Dziewczynka właśnie skończyła 5 lat i z tej okazji dumnie rodzice udostępnili na swoich profilach na Instagramie zdjęcia Klary, które zostały wykonane zaraz po tym, jak przyszła na świat. Wpisy opatrzyli krótkimi życzeniami.

Nigdy nie zapomnimy pierwszego razu, kiedy trzymaliśmy cię w ramionach. Byłaś taka malutka. Wszystkiego najlepszego z okazji piątych urodzin. Kochamy Cię! Mój dzwoneczek — napisali.

Na ujęciu udostępnionym przez Annę doskonale widać twarz jubilatki. Zostało ono wykonane dosłownie chwilę po tym, jak się urodziła. Na dłoni ma już opaskę założoną przez pielęgniarki. Na twarzy świeżo upieczonej mamy można dostrzec zmęczenie.

Kadr udostępniony przez Roberta także chwyta za serce. Dumny tata tuli do piersi śpiącego noworodka. Dopiero teraz widać, jak malutka była Klara.

Oczywiście w tak szczególnym dniu, nie mogło zabraknąć tortu i balonów. Nad stolikiem zawisł złoty balon z piątką, a Anna na tę okazję zamówiła tort nawiązujący do Krainy Lodu. Na wierzchu oprócz świeczki można dostrzec także bezy i makaroniki. Wszystko utrzymane w barwach popularnej bajki. Koniecznie zajrzyjcie do galerii poniżej.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Władimir Putin, fot. screenshot YouTube

Władimir Putin wybrał już swojego następcę? Nie uwierzycie, kto miałby przejąć władzę w Rosji

Papież Franciszek dowiedział się od Orbana, kiedy skończy się wojna. „SZCZEKANIE NATO”