w ,

Młodsza siostra Julii Wieniawy udzieliła pierwszego wywiadu. „Show biznes to nie to, w co chciałabym iść.”

Fot. 𝐀𝐥𝐚 𝐖𝐢𝐞𝐧𝐢𝐚𝐰𝐚-𝐍𝐚𝐫𝐤𝐢𝐞𝐰𝐢𝐜𝐳 / Instagram

Julia Wieniawa to aktorka, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Natomiast jej siostra – Alicja – stawia pierwsze kroki w branży. Udzieliła już pierwszego wywiadu.

Julia Wieniawa w polskim show-biznesie czuje się jak ryba w wodzie. Zaledwie 23-letnia aktorka dorobiła się już pokaźnego majątku i szybko rozwija się na różnorakich płaszczyznach. Poza graniem w filmach inwestuje między innymi w swoją markę odzieżową.

Przypomnijmy, że sportowe ubrania Julii można kupować już nie tylko przez Internet, ale również w prestiżowym butiku w Warszawie, w którym ubierają się zamożni ludzie. Ponadto Wieniawa pracuje nad kolejnym singlem.

Trzeba przyznać, że Julka jest już także influencerką na pełny etat, o czym świadczy jej Instagram i kolejne oferty współpracy, które możemy tam oglądać. Okazuje się jednak, że jej młodsza siostra na razie nie chcesz iść w ślady Julii.

Wywiad z Alicją Wieniawą-Narkiewicz

Alicja udzieliła swojego pierwszego wywiadu w „Dzień Dobry TVN”. Zdradziła w nim między innymi, skąd wzięło się u niej zamiłowanie do szeroko pojętej sztuki, a także jakie ma plany na najbliższą przyszłość.

Dużo wyniosłam z domu, bo jak się dorasta w rodzinie artystycznej, to nasiąka się wrażliwością do świata i sztuki. To miało duży wpływ. Do tego liczne wizyty w teatrach oraz moje pierwsze osobiste doświadczenia sceniczne, kiedy byłam w szkole musicalowej.

W trakcie rozmowy wyraziła swoją opinię na temat świata show-biznesu.

Show biznes to nie to, w co chciałabym iść. Może to się stanie, jest to nieuniknione, ale na tę chwilę trzymam się od niego z daleka. Obecnie jestem w 3 klasie liceum, w klasie maturalnej. Rozszerzenie będę pisała z polskiego i angielskiego. Będę chciała zdawać do szkół teatralnych – oznajmiła.

Sądzicie, że z czasem zmieni zdanie?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez szymon

Chcesz wydać krocie na PĄCZKI? Nie tylko u Gessler są drogie

Anna Lewandowska, Klara Lewandowska

Anna Lewandowska pokazała twarz Klary. Aż trudno uwierzyć, jak bardzo są do siebie podobne