w

SuperSuper DramatDramat HahaHaha

Michał Wiśniewski podjął ważną decyzję w sprawie swojego nowo narodzonego syna. „Nie polecam mojego postępowania”

Michał Wiśniewski fot. Instagram @m_wisniewski1972

Kilka dni temu na świat przyszło szóste dziecko Michała Wiśniewskiego. W związku z pojawiającymi się w sieci pytaniami lider „Ich Troje” właśnie zdradził, czy zamierza ochrzcić małego Noëla Cloé. Spodziewaliście się takiej decyzji?

Michał i Pola Wiśniewscy mają ostatnio prawdziwy powód do świętowania. 16 maja piosenkarz za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował, że wraz ze swoją piątą żoną powitał na świecie syna Noëla Cloé, który jest szóstym dzieckiem celebryty.

Ze względu na to, że Wiśniewski ma specyficzne podejście do wszelkich sakramentów i obrzędów kościelnych, fani od dłuższego czasu zastanawiali się, czy Michał zdecyduje się ochrzcić najmłodszą pociechę.

Lider „Ich Troje” w rozmowie z „Plejadą” postanowił rozwiać wątpliwości dotyczące tego sakramentu i opowiedział o wierze i wychowaniu swoich dzieci. Piosenkarz podkreślił, iż zależy mu, aby jego dzieci mogły dokonać świadomego wyboru i przywołał przykład samego Jezusa.

Oczywiście chrzest to bardzo ważne wydarzenie, ale ile lat miał pan Jezus, jak się chrzcił? Zrobił to absolutnie świadomie, więc ja bym chciał, żeby moje dzieci również świadomie to zrobiły. Moje dzieci są wychowane w wierze chrześcijańskiej, a Xavier i Fabienne w katolickiej – zaznaczył.

Czy Michał Wiśniewski ochrzci syna?

Choć Wiśniewski chciałby, aby jego dzieci dorastały w duchu chrześcijaństwa, gwiazdor podkreślił, że nie chce narzucać swoim dzieciom chrztu. Michał wychodzi z założenia, że w odpowiednim wieku Noël sam podejmie tę decyzję.

To nie ma nic wspólnego z religią tylko z przekonaniem rodziców, że chcielibyśmy, aby miały prawo wyboru. Chcemy, żeby przyjęły chrzest świadomie. To jest bardzo ważny moment w życiu. Jestem ochrzczony, moja żona jest ochrzczona – podkreślił.

Wygląda na to, że przyjdzie nam trochę poczekać na ewentualny chrzest szóstej pociechy Michała.

Nie chcę za nich podejmować tej decyzji. Przyjdzie na to moment. Nie polecam mojego postępowania. Jeżeli taka jest tradycja w kościele katolickim, że chrzci się małe dzieci to bardzo proszę – podsumował Wiśniewski.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Małgorzata Rozenek nie wytrzymała komentarzy fanów o „za chudych nogach” i „anoreksji”. Mocna odpowiedź!

Czy to przyszłość motoryzacji? Mężczyzna wszczepił sobie w dłoń klucz do Tesli!