w

Wielkanoc 2023. Joanna Kurska spędzi święta z dziećmi. W przygotowaniach pomagał jej 12-letni syn. Filip to wyrośnięty chłopak (FOTO)

Joanna Kurska, Jacek Kurski - fot. Piętka Mieszko/AKPA
Joanna Kurska, Jacek Kurski - fot. Piętka Mieszko/AKPA

Wielkanoc 2023. We wszystkich domach zapanował już świąteczny klimat, choć w nielicznych zagościł też smutek. Joanna Kurska tegoroczne święta spędzi sama z dziećmi, ale może liczyć na ich pomoc. W sieci pochwaliła się przygotowaniami i pokazała, jak wygląda jej 12-letni syn. Podobny do mamy?

Joanna Kurska i Jacek Kurski tworzą bardzo zgrane małżeństwo, choć ostatnio ich relacja została wystawiona na próbę. Kilka miesięcy temu były prezes TVP podjął pracę jako Alternate Executive Director w Grupie Banku Światowego w Waszyngtonie. To dla niego ogromna szansa, ale i wyzwanie, ponieważ wiąże się to z ciągłymi wyjazdami za granicę. Z tego też powodu ma coraz mniej czasu dla żony i ich malutkiej córeczki.

Z racji tego, że Kurska niedawno zakończyła współpracę z publicznym nadawcą, nic nie stoi na przeszkodzie, by przeprowadziła się za ocean. To jednak nie takie proste, ponieważ jej nastoletni syn, Filip, uczęszcza do szkoły w Polsce. Mając na uwadze jego dobro, postanowiła, że poczekają do końca roku szkolnego. Kolejne rozstania z Jackiem są dla wszystkich bardzo trudne i choć regularnie rozmawiają przez wideo komunikator, w ich domu panuje smutek. W najnowszym wywiadzie Joanna wyznała, że tegoroczne święta będą inne.

Wielkanoc 2023. Joanna Kurska spędzi święta z dziećmi

Najpierw była sama w Walentynki, a teraz także Wielkanoc spędzi z dziećmi. Niestety na kilka dni przed świętami Jacek Kurski musiał wracać do Waszyngtonu i o tym, że pójdą święcić razem koszyczki, mogli tylko pomarzyć. Ich córeczka źle znosi wyjazdy ojca.

Mąż pracuje w Banku Światowym, więc musiał pojechać do Waszyngtonu. Za chwilę rozpoczyna się tam Spring Summit. To o tyle ważne, że wojna na Ukrainie wciąż trwa, mamy inflację, a to jedno z najważniejszych wydarzeń ekonomicznych. Taka jest cena tej pracy, że spędzimy święta osobno. Pożegnaliśmy go z ciężkim sercem, Ania bardzo płakała. Ale mi nie wolno się mazgaić – wyznała Faktowi.

Joanna zdradziła, że spędzi święta z synami z poprzedniego związku i córeczką. Wspólnie będą piec babki, a w sobotę wybiorą się do kościoła.

Święta spędzimy z moimi synami i z Teodorką. Będziemy razem piec babki, pójdziemy ze święconką do kościoła. Ale malutka już bardzo tęskni za tatą, wszyscy bardzo tęsknimy za Jackiem. Będzie go brakowało w czas świąt — dodała.

Na szczęście Kurskim udało się spędzić trochę czasu razem w Niedzielę Palmową. Nie zdecydowali się jednak na to, by wyprawić wcześniej święta, bo to kłóci się z ich poglądami.

Mieliśmy dla siebie czas w Niedzielę Palmową i w Wielki Poniedziałek. To był bardzo dobry i piękny czas. Nie urządzaliśmy wcześniej świąt, bo one dla nas są wtedy, kiedy naprawdę wypadają, nie chcieliśmy przygotowywać śniadania wielkanocnego w czasie Wielkiego Postu, bo czegoś takiego nie uznajemy.

Zgodnie z zapowiedzią w piątkowy wieczór na profilu byłej szefowej Pytania na śniadanie ukazała się fotorelacja z rodzinnego pieczenia wielkanocnych bab. Na zdjęciach widzimy nie tylko uroczą Annę Klarę Teodorę, ale i jej przyrodniego brata, Filipa. 12-latek może pochwalić burzą blond fal na głowie oraz serdecznym uśmiechem. Trzeba przyznać, że z siostrzyczką odziedziczyli urodę po mamie, ponieważ są do siebie bardzo podobni.

A wy jak spędzicie święta Wielkanocne? Baby upieczone?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Agnieszka Sienkiewicz - fot. Instagram @agnieszka_sienkiewicz_official

Agnieszka Sienkiewicz świętowała 7. urodziny córki. Z tej okazji PO RAZ PIERWSZY pokazała, jak wygląda dziewczynka! Podobna?

Anna Mucha - fot. Instagram @taannamucha

Anna Mucha przeżyła chwile grozy. O mały włos, a padłaby ofiarą kieszonkowca! „Miała już rękę W MOJEJ TORBIE” (WIDEO)