w , ,

Córka Kurskich zaczyna mówić! Zgadnijcie, jakie były pierwsze słowa małej Anny Klary Teodory

fot. YouTube & Twitter screenshot

Prezes TVP wraz z żoną, właśnie zdradzili, jakie były pierwsze słowa ich córeczki Anny Klary Teodory. Kurscy nowinami podzielili się na łamach „Super Expressu”.

Jacek i Joanna Kurscy zostali rodzicami małej Anny Klary Teodory 25 marca 2021 roku. Prezes niejednokrotnie chwalił się, że córka przyszła na świat w Święto Zwiastowania Pańskiego, a temperament odziedziczyła po tacie.

Dlaczego córka Kurskich ma aż trzy imiona?

Anna to imię po mojej mamie, Klara siostrze mojej mamy, a Teodora to mama dwóch wymienionych wcześniej kobiet. Zawsze czułem wsparcie i modlitwę mojej mamy. Mama wyprosiła to dziecko u Boga. Byłem bardzo szczęśliwy jak Joanna zaproponowała by nasza córka nosiła imię po mojej mamie – mówił Jacek Kurski w rozmowie z Faktem.

Anna jest czwartym dzieckiem Jacka Kurskiego. Prezes TVP ma bowiem trójkę starszych dzieci z pierwszego małżeństwa z Moniką Kurską: Zdzisława Antoniego (30 l.), Zuzannę (27 l.) i najmłodszego z trójki Olgierda (14 l.).

Dziewczynka zaczyna mówić!

Kurscy co jakiś czas dzielą się nowymi informacjami związanymi z wychowaniem dziecka. Ostatnio prezes chwalił się zdjęciem karmiącej żony. Teraz z kolei Joanna Kurska pochwaliła się postępami w rozwoju córeczki.

Rodzice są bardzo szczęśliwi, bo świąteczny prezent w tym roku otrzymali zdecydowanie wcześniej. Co spowodowało ich radość?

Anna Klara Teodora zaczęła mówić w wieku niespełna 9 miesięcy! Rodzice nie kryją swojego podekscytowania, a Joanna Kurska w rozmowie z „Super Expressem” zdradziła, jakie słowo Anna wypowiedziała jako pierwsze.

-„Ania wypowiada już pierwsze słowo: tata” – zdradziła Super Expressowi Joanna.

Kurska zdradziła też plany na wspólne przygotowania do świąt. Wraz z małą Anią, Kurscy planują wspólne pieczenie pierniczków. Dziewczynka zasiądzie przy wigilijnym stole w swoim dziecięcym foteliku, a Kurscy nie mogą się już doczekać pierwszych świąt z córką.

– „To będą pierwsze święta z Anią. Nie możemy się ich doczekać, chociaż święta spędzimy we własnym gronie z uwagi na koronawirusa i różne mutacje– mówiła ostrożna żona prezesa TVP.

Następnie Kurska pochwaliła się przygotowanym dla córki prezentem na święta:

– „Pod choinkę mam dla niej lalkę bobasa” – mówi szczęśliwa mama.

Jakie słowo obstawialiście? Tylko bądźcie szczerzy!

fot. Joanna Kurska karmi córkę piersią / Twitter screenshot
fot. Kurski odbiera córkę i żonę ze szpitala / YouTube screenshot
fot. Anna Klara Teodora Kurska / YouTube screenshot

źródło: SuperExpress ; Twitter – KurskiPl ; Fakt.pl

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

„Dziewczyny z Dubaju” robią furorę! „Film już się zwrócił”

Ariana Grande została oskarżona o rasizm! Wszystko przez te zdjęcia