w

Joanna Kurska po powrocie do pracy w TVP zbiera same pochwały. Ida Nowakowska wprost nie może się jej nachwalić! Taka szefowa to skarb

Ida Nowakowska, Joanna Kurska - fot. Kurnikowski/AKPA
Ida Nowakowska, Joanna Kurska - fot. Kurnikowski/AKPA

Ida Nowakowska dzięki współpracy z Jackiem Kurskim urosła do rangi jednej z największych gwiazd Telewizji Polskiej. Bardzo ubolewała nad jego odejściem, ale teraz nie może nachwalić się jego żony. Zasypała ją mnóstwem komplementów!

Ida Nowakowska od dziecka jest związana z tańcem. W przeszłości miała okazję wystąpić w musicalach Metro oraz Romeo i Julia, a także zagrała główną rolę w filmie Out of Reach, w którym mogliśmy zobaczyć ją u boku Stevena Seagala. Dzięki udziałowi w programie You Can Dance — Po prostu tańcz, drzwi do wielkiej kariery stanęły przed nią otworem. Już w 2008 roku zadebiutowała jako prezenterka telewizyjna. To właśnie wtedy zaczęła prowadzić format Przymierzalnia. Od 4 lat realizuje się też, jako współprowadząca Pytanie na śniadanie.

Po tym, jak zapadła decyzja o odwołaniu Jacka Kurskiego z funkcji prezesa TVP, jego żona mogła wrócić do pracy. Wcześniej z niej zrezygnowała, aby uniknąć plotek odnośnie jej bliskich relacji z szefem. Polityk nie ukrywał, że ma z tego powodu ogromne wyrzuty sumienia, ponieważ w tym czasie była u szczytu kariery zawodowej.

Mam wobec niej duży wyrzut sumienia, bo była doskonałym dyrektorem programowym. To był ten moment zawodowy, który koronuje pracę. W momencie, kiedy została dyrektorem, musiała przestać nim być, więc zawsze ją za to przepraszam i obiecuję, że jak tylko z Telewizji kiedyś odejdę, to poproszę następców, żeby ona tutaj wróciła, bo tak byłoby uczciwie.

Na szczęście udało jej się wrócić do pracy i mimo kilkuletniej przerwy, nie musi raz jeszcze wspinać się po szczeblach kariery. Jakie zdanie na temat nowej szefowej ma Ida Nowakowska?

Ida Nowakowska rozpływa się nad żoną Jacka Kurskiego

Nowakowska sporo zawdzięcza Kurskiemu, ponieważ to za jego rządów zyskała ogromną popularność. Gdy na początku września w mediach pojawiła się informacja o jego odwołaniu, bardzo nad tym ubolewała, jednak szybko o tym zapomniała, ponieważ w Pytaniu na śniadanie zaszły spore zmiany.

Joanna Kurska objęła funkcję producenta śniadaniówki. Ida miała okazję przyjrzeć się jej pracy i w rozmowie z Pomponikiem zdradziła, czym dokładnie się zajmuje:

Joanna Kurska jest producentem Pytania na śniadanie, to tak naprawdę szef programu. Osoba, która odpowiada za wszystko. Jest osobą decyzyjną. To najważniejsza osoba — wyznała.

Według niej doskonale odnajdzie się na tym stanowisku:

Myślę, że pani Kurska świetnie się odnajdzie w tej roli, bo tak naprawdę ma duże doświadczenie, z tego, co wiem, była dyrektorem programowym. To jest też taka rola bardzo kreatywna. Trzeba podejmować decyzje, które wpływają na program w sposób kreatywny, a więc i treść i estetyka. Wszystko.

Nie zabrakło też komplementów pod adresem nowej szefowej.

Uważam, że akurat pani Kurska się świetnie sprawdzi, bo tak jak powiedziałam, ma takie doświadczenie i jest bardzo ciepłą osobą otwartą na ludzi. Myślę, że będzie miło. Tak mi się wydaje — skwitowała.

Myślicie, że Joanna Kurska wprowadzi jakieś rewolucyjne pomysły, dzięki którym słupki oglądalności Pytania na śniadanie gwałtownie poszybują w górę?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Władimir Putin, Igor Sokołowski - fot. screenshot Polsat News, FAKT

Dziennikarz Polsatu nie wytrzymał i na antenie nazwał Putina „śmieciem”. Nagranie bije rekordy popularności w sieci [WIDEO]

Królowa Elżbieta II, ksiądz Ian Greenshields - fot. Instagram @theroyalfamily, screenshot Twitter @PiersUncensored

Królowa Elżbieta II przed śmiercią spotkała się z księdzem. Duchowny zdradził, co mu powiedziała. „Niczego nie żałowała”