w

DramatDramat SuperSuper

„Dziewczyny z Dubaju” robią furorę! „Film już się zwrócił”

Fot. YouTube / Screenshot

Doda, już świętuje sukces swojej pierwszej produkcji filmowej, czyli „Dziewczyny z Dubaju”. Rekordom nie przeszkadza nawet pandemia.

Dorota Rabczewska na swoim Instagramie pochwaliła się wynikami pierwszych dni po premierze filmu. Trzeba przyznać, że wyglądają one imponująco!

Już ponad 602 tysiące osób zawitało do kin, aby obejrzeć dzieło Dody. Trzeba podkreślić, że to najchętniej oglądany polski film w tym roku! Oznacza to również, że debiutancka produkcja Dody pobiła popularnością dzieła Patryka Vegi czy Wojciecha Smażowskiego.

 „Film już się zwrócił i po zaledwie 10 dniach zaczął na siebie zarabiać🙌🏻to całkiem niezły producencki debiut💁🏼‍♀️” – napisała zapewne z ulgą Doda na swoim Instagramie. Dodała również: Jednak ponieważ skromność jest moją nadrzędną wartością to pozwolę Wam zostawić jedynie po jednym komplemencie na mój temat w komentarzach,Dajcie znać w który fragmencie filmu poczuliście „rękę pani Dodu”😂”.

Doda, słusznie podkreśliła również, że wspomniany wynik obejmuje wyłącznie Polskę. Produkcję natomiast wyświetlano również za granicą. Nie znamy jednak wyników z pozostałych krajów.

Oglądaliście już film „Dziewczyny z Dubaju”? Co o nim sądzicie?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez szymon

Anna Renusz zafundowała sobie nowy biust w Turcji. Co sądzicie o tej przemianie?

Córka Kurskich zaczyna mówić! Zgadnijcie, jakie były pierwsze słowa małej Anny Klary Teodory