w

HahaHaha

Anna Renusz zafundowała sobie nowy biust w Turcji. Co sądzicie o tej przemianie?

Fot. YouTube / Screenshot

Anna Renusz znana z “Królowych Życia” pochwaliła się na Instagramie swoim nowym biustem. Celebrytka zafundowała go sobie, będąc na wakacjach w Turcji.

Anna Renusz wystąpiła w jednym z odcinków Królowych Życia“, ale nie zapewniła tym sobie specjalnej sławy. Z czasem jednak dzięki platformie TTV zaczęła zyskiwać na popularności i teraz już bez wątpienia można nazwać ją celebryką z krwi i kości.

Obecnie konto celebrytki na Instagramie obserwuje już ponad 274 tys. osób! Gołym okiem widać, że dziewczyna robi wszystko, aby utrzymywać się w szczycie formy. Niedawno przeszła kolejne zabiegi.

Tym razem Ania postawiła na modelowanie piersi. Zabieg wykonała w Turcji, a dokładniej w Stambule, czyli w bardzo popularnym wśród celebrytów miejscu do takich zabiegów. Popularność miasto to zyskało przede wszystkim z powodu niskich cen za tego rodzaju usługi.

Po wykonaniu zabiegu celebrytka wróciła do Polski, aby nabrać sił. Gdy wszytko się u niej unormowało, to wróciła do kraju półksiężyca, aby zrobić sobie piękne zdjęcia ze swoimi piersiami w roli głównej. Jak oceniacie metamorfozę celebrytki?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Co myślisz?

Napisane przez Izaak

Grzybowa za 60 zł? Takie rzeczy na świątecznym jarmarku od Magdy Gessler

“Dziewczyny z Dubaju” robią furorę! “Film już się zwrócił”