w

Małgorzata Rozenek łapie się za pierś pozując w skąpym bikini i podziwia półnagiego Radka Majdana

fot. Małgorzata Rozenek / Instagram screenshot

Małgorzata Rozenek wciąż przebywa na rodzinnym wyjeździe do Azji, skąd konsekwentnie relacjonuje swój wypoczynek za pomocą mediów społecznościowych. Dziś Małgosia pokazała się w cielistym bikini. Ładnie się prezentuje?

Małgorzata Rozenek na wyjeździe do Tajlandii przebywa już od końcówki grudnia. To właśnie na rajskich plażach celebrytka spędziła święta Bożego Narodzenia i przywitała nowy rok. Kontrowersyjna okazała się decyzja Rozenek o obchodzeniu wigilii jeszcze w pierwszej połowie grudnia.

Zadowolona z wyjazdu Małgosia często decyduje się dzielić z fanami nowymi zdjęciami i słoneczną pogodą. W niedzielny poranek Rozenek pochwaliła się na Instagramie fotką w cielistym stroju kąpielowym.

Na zdjęciu, wykonanym na tle błyszczącej wanny i ciekawych ozdób zawieszonych na ścianie, obserwujemy Rozenek wspinającą się na palcach, najpewniej w celu optycznego wydłużenia zgrabnych nóg. Interesująca jest poza Małgosi – celebrytka spogląda ku posadzce, a lewą dłonią chwyta się za pierś.

W tym tygodniu temperatura w Tajlandii przekracza 30°C, nie dziwi więc, że po sesji zdjęciowej Majdanowie postanowili spędzić czas wygrzewając się w słońcu przy basenie. Małgorzata skusiła się na miejsce na leżaku, z którego podziwiała kucającego nieopodal Radosława w samych szortach. Celebrytka czytała też książkę, a na jej głowie chwiał się potężny kok.

Też chcielibyście się teraz opalać?

fot. Instagram screenshot
fot. Instagram screenshot
fot. Instagram screenshot

Źródła: Instagram: m_rozenek & r_majdan

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Półnaga Kinga Rusin składa ostre noworoczne życzenia: „Oby rok 2022 przyniósł koniec i jednej i drugiej zarazy! „

Stanik zawiódł Miley Cyrus na scenie! Półnaga gwiazda witała nowy rok. Zobacz jak wyszła z sytuacji