w ,

Okazała radość w niecodzienny sposób. Po wygranej walce… pokazała biust [VIDEO]

fot. Twitter screenshot

Podczas odbywającej się w sobotę gali Bare Knuckle Fighting Champiosnship (BKFC) doszło do nietypowej sytuacji, która zszokowała fanów, a nawet komentatorów. Debiutująca w organizacji Tai Emery zwyciężyła efektywnym nokautem, a następnie zdecydowała się okazać radość… pokazując piersi.

Walki na gołe pięści również w Polsce zyskują coraz większą popularność. Na świecie największą taką organizacją jest Bare Knuckle Fighting Championship, a ostatnia edycja gali odbyła się niedawno w stolicy Tajlandii, Bangkoku.

Kibice mogli obejrzeć krwawe boje oraz spektakularne nokauty. Jedna z walk szczególnie zapadnie im w pamięć. W Bangkoku debiutantka Tai Emery pokonała swoją rywalkę, również debiutantkę, Rung-Arun Khunechai. Głośno jest jednak nie o samej walce, a o tym co zrobiła zaraz po wygranej.

Pokazała biust po wygranej walce

Choć pojedynek zakontraktowano na pięć rund, 35-letnia Tai Emery zakończyła walkę już w pierwszej rundzie, posyłając na głowę przeciwniczki dwa potężne ciosy. Prawy podbródkowy ominął gardę, a lewy sierpowy dokończył dzieła i rywalka wylądowała na deskach.

Gdy tylko sędzia doliczył do dziesięciu, stało się jasne, że Tai Emery wygrała poprzez nokaut. Zwyciężczyni następnie zrobiła coś, co sprawiło, że o pojedynku mówi cały świat.

35-latka zdecydowała się wspiąć na liny, odwrócić w stronę publiczności i w akcie radości… obnażyć przed kibicami swoje piersi.

„Mamy tutaj ciekawe świętowanie” – stwierdził zaskoczony sytuacją komentator, a nagranie nietypowej cieszynki momentalnie obiegło internet.

Nagranie możecie obejrzeć poniżej:

Źródło: bareknucklefc ; fansportu.pl

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Agnieszka Chylińska - fot. AKPA Podlewski

Agnieszka Chylińska miała wypadek samochodowy! Menadżerka gwiazdy wydała oświadczenie

Już za chwilę finał amerykańskiego „Mam talent!”. Sara James podzieliła się receptą na sukces