w , ,

SuperSuper DramatDramat HahaHaha

Wiadomo, kto zastąpi Barbarę Kurdej-Szatan w reklamach Play! Tego wyboru na pewno się nie spodziewaliście

fot. Barbara Kurdej-Szatan / Instagram & YouTube screenshot

Barbara Kurdej-Szatan mocno odczuła konsekwencje wpisu o Straży Granicznej. Parę tygodni temu, po siedmiu latach występowania Basi w reklamach Play, sieć telefonii komórkowej zdecydowała, że nie przedłuży współpracy z celebrytką. Właśnie wyszło na jaw, kim okaże się jej zastępca. Jak oceniacie nowego ambasadora?

Blisko dwa miesiące temu Barbara Kurdej-Szatan opublikowała swój niesławny wpis o Straży Granicznej, w którym nazwała funkcjonariuszy „mordercami”.

Pamiętny wpis Kurdej-Szatan

K***A !!!!!!!!!! K***aaaaaa !!!!!!!!!!!!!!!! Co tam się dzieje !!!!!!!! To jest k***a 'straż graniczna’????? 'Straż’?????????? To są maszyny bez serca bez mózgu bez NICZEGO!!!! Maszyny ślepo wykonujące rozkazy !!!!!K***a!!!!!! Jak tak można!!!!!!! Boli mnie serce boli mnie cała klatka piersiowa trzęsę się i ryczę!!!!!!! Mordercy!!!!!

Basia swoim nieprzemyślanym wpisem spaliła wiele mostów i jeszcze na długo będzie czuć konsekwencje swoich emocjonalnych słów. Mimo przeprosin, aktorka mierzy się z poważnymi kłopotami w sferze zawodowej. Celebrytka została zwolniona z TVP, pożegnała się z obsadą „M jak miłość” oraz z rolą „blondynki z Play”.

Kto zastąpi Kurdej-Szatan?

Po siedmiu latach współpracy firma zdecydowała się nie przedłużać umowy z Kurdej-Szatan i postawić na „świeżą krew”. Play postanowiło zastąpić Basię męską twarzą i zatrudniło młodego aktora bez problematycznej przeszłości.

Jak udało się ustalić „Pudelkowi„, Barbarę Kurdej-Szatan zastąpi Hubert Sycz. Chłopak, który zostanie nową twarzą Play ma zaledwie 24-lata i ukończył Łódzką Szkołę Filmową. Na swoim koncie Hubert ma kilka ról w polskich produkcjach takich jak m.in. „Jeziorak”, „Cudak” czy „Nina”.

Firma ma nadzieję, że chłopak poprawi wizerunek marki i pozwoli klientom zapomnieć o związku z kontrowersyjną Kurdej-Szatan. Play planuje duże inwestycje w swój wizerunek i promocję młodego aktora, który nie powinien sprawiać tak dużej ilości problemów jak Basia.

Hubert prowadzi profil na Instagramie, na którym jak na razie śledzi go skromne grono niespełna 900 osób.

Jak podoba się wam zastępca Basi? Myślicie, że nie będzie sprawiał problemów?

Źródła: Pudelek ; Instagram – kurdejszatan & syczalke

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Komentarze są zamknięte.

4 komentarzy

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Monika Miller poznała zatrważającą diagnozę. Cierpi na rzadką chorobę, w Polsce nie ma leku

Jacek Murański chce walki z Tomaszem Oświecińskim! Padły mocne słowa: „Zdradził swoich przyjaciół” (VIDEO)