w

DramatDramat

Barbara Kurdej-Szatan mówi o swojej karierze: „Ocieplanie wizerunku mam naprawdę w d*pie”

fot. Instagram screenshot

Barbara Kurdej-Szatan w rozmowie z Żurnalistą odniosła się do największego kryzysu wizerunkowego w swojej karierze. Celebrytka mówi między innymi o atakach w sieci i głośnym zwolnieniu z TVP.

Już blisko 3 miesiące minęły od niefortunnego wpisu Barbary Kurdej-Szatan. Aktorka nazwała stacjonujących na granicy mundurowych „mordercami” i chyba nie spodziewała się, jak jeden wpis zmieni jej karierę.

Pamiętny wpis Kurdej-Szatan

K***A !!!!!!!!!! K***aaaaaa !!!!!!!!!!!!!!!! Co tam się dzieje !!!!!!!! To jest k***a ‘straż graniczna’????? ‘Straż’?????????? To są maszyny bez serca bez mózgu bez NICZEGO!!!! Maszyny ślepo wykonujące rozkazy !!!!!K***a!!!!!! Jak tak można!!!!!!! Boli mnie serce boli mnie cała klatka piersiowa trzęsę się i ryczę!!!!!!! Mordercy!!!!!

Po wpisie wybuchła głośna medialna afera, a kariera celebrytki zawisła na włosku. Basia została między innymi zastąpiona w roli ambasadora Play i zwolniona z TVP. Teraz Kurdej-Szatan postanowiła wypowiedzieć się w paru kwestiach.

Wiadomo, kto zastąpi Barbarę Kurdej-Szatan w reklamach Play! Tego wyboru na pewno się nie spodziewaliście

Barbara Kurdej-Szatan u Żurnalisty

Barbara złożyła wizytę Żurnaliście i opowiedziała o swoich przeżyciach w popularnym podcaście. Kurdej-Szatan rozpoczęła od rozwiania – jak twierdzi – nieprawdziwych domyśleń, jakoby podejmowała się prób ratowania wizerunku.

– „Zawsze angażowałam się w przeróżne akcje charytatywne i jak wrzuciłam coś, to akurat dotyczyło sprzedaży kalendarza dla ośrodka preadopcyjnego w Otwocku, to oczywiście pierwsze komentarze były, że to ocieplanie wizerunku. Tylko że ja mam gdzieś ocieplanie wizerunku, bo ja nie muszę sobie ocieplać wizerunku. Nawet nie mam ochoty tego robić, bo wyjątkowo długo miałam naprawdę mocno ciepły wizerunek, który mnie często irytował. I wcale nie żałuję, że się wydarzyło, jak się wydarzyło, a ocieplanie wizerunku mam naprawdę w dupie.

Następnie 36-latka wyznała, że nie potrafi zrozumieć hejutujących ją osób i źle znosi obecną sytuację.

– „Mnóstwo jest hejterów, którzy mają fejkowe konta i robią to tylko dla hejtu. Ale mnóstwo też jest takich osób, które cieszą się z nieszczęścia innych. Zwłaszcza jeżeli komuś zazwyczaj dobrze szło, no to teraz: „Dobrze, dociśniemy ją, niech ma głupia s*ka”.

Niegdyś powszechnie lubiana aktorka poruszyła też temat zwolnienia z TVP. Zdaniem Kurdej-Szatan, prezes od dawna chciał się jej pozbyć, a wpis był tylko pretekstem. Kurski osobiście poinformował wtedy o zwolnieniu na Twitterze.

– „Pan Kurski to już dawno chciał mnie wypieprzyć z TVP tak całkowicie. On już dawno mnie wywalił tak naprawdę. Teraz mnie tak całkiem wyrzucił, bo po prostu wyrzucił mnie z serialu „M jak miłość”, który jest w tej telewizji od 20 lat, przeżył wiele rządów i to jest dziwne. To jest wkurzające, że ktoś, kto nie był od początku serialu i tak sobie decyduje za producenta. Nie dałam się sterować, więc mnie zwolnili.

Basia ponownie zapewniła, że nadal ma powodzenie w branży, a stacje o nią zabiegają. Zdradziła też, że już za jakiś czas ponownie pojawi się na ekranie telewizora.

– „Wtedy jak przestałam prowadzić programy w TVP, to od razu dostałam propozycję prowadzenia sylwestra w Polsacie i od razu byłam w „Tańcu z gwiazdami”, dostałam też propozycję prowadzenia sylwestra w TVN. Z TVN mam tak, że od dłuższego czasu są takie podchody z jednej i z drugiej strony, ale jeszcze się nie do końca ziściło. Aczkolwiek w jednej stacji wzięłam udział w jednym projekcie, w programie, który prowadziłam, ale emisja tego będzie dopiero za parę miesięcy, także nie mogę więcej zdradzać” – wyznaje.

Kurdej-Szatan zdradziła, że obecne oferty jej aż tak nie satysfakcjonują, bo chciałaby grać na scenie i być prawdziwą aktorką.

– „W TVN miałam też inną propozycję, prowadzenia Dzień Dobry TVN. Po tym jak prowadziłam różne programy w TVP, bardzo mocno ludzie mnie kojarzyli jako prowadzącą. Bardzo to kocham. Uwielbiam prowadzenie. Ale jednak skończyłam studia aktorskie i najbardziej spełniam się tak wewnętrznie, artystycznie, kiedy jestem na scenie, kiedy gram. Bałam się, że już by za daleko przesunęła się granica między artystką a prowadzącą. A ja jednak się czuję i chcę być artystką.

Co uważacie o wypowiedzi Kurdej-Szatan?

Źródła: Żurnalista – Spotify ; Instagram – kurdejszatan

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Justyna Żyła czeka na zaproszenie na kawę. Są chętni?

Katarzyna Cichopek chwali się płaskim brzuchem: „CO ZA FIGURA!” [ZDJĘCIA]