w

SuperSuper HahaHaha

[VIDEO] Kadyrowiec transmitował ukraiński ostrzał. Przypadkowo nagrał swoją śmierć

fot. (Twitter screenshot / Ministry of Defense of Ukraine)

Jeden z walczących po stronie Rosji żołnierzy Ramzana Kadyrowa postanowił rozpocząć transmisję na żywo podczas ukraińskiego ostrzału. Jak piszą ukraińskie media, chwilę później jeden z pocisków spadł na jego pozycję, zabijając Czeczena. W sieci pojawiło się nagranie jego ostatnich momentów.

Żołnierz należący do czeczeńskiego batalionu prowadził transmisję na żywo, kiedy dookoła spadały pociski pochodzące z ukraińskiego ostrzału. Kadyrowiec starał się zachować spokój i pokazać, że nie boi się pobliskich wybuchów.

Jego ostatnimi słowami było hasło „Achmat – siła”, które używane jest na cześć byłego prezydenta Czeczenii, Achmata Kadyrowa, który został zabity w zamachu w 2004 roku. Władzę w Czeczenii po Achmacie przejął jego syn, Ramzan Kadyrow.

Nagrał swoją śmieć

Chwilę później spadł kolejny ukraiński pocisk, tym razem w bardzo bliskiej odległości od żołnierza. Na nagraniu widać wybuch, który rozświetla twarze Czeczena.

 „Czeczeński najemnik zginął podczas relacji na żywo – piszą ukraińskie media.

Nagranie możecie oglądnąć poniżej:

Kadyrowcy w Ukrainie

Czeczeńskie oddziały niemal od początku wojny wspomagają rosyjskie siły. Choć część Kadyrowców bierze udział w regularnej walce, żołnierze Ramzana Kadyrowa zdobyli rozpoznawalność poprzez popisy w mediach społecznościowych.

Kadyrowcy nieustannie publikują nagrania, na których strzelają gdzie popadnie w lesie, atakują puste piwnice, czy biorą na cel światła uliczne. Czeczeńcy stali się przedmiotem żartów w ukraińskim internecie.

To samo można powiedzieć o samym Ramzanie Kadyrowie, który co jakiś czas publikuje coraz to nowe żądania oraz groźby pod adresem państw Zachodu, w tym Polski. W lipcu przywódca Czeczenii stwierdził, że Polska będzie „pierwsza w kolejce do demilitaryzacji po Kijowie”.

Źródło: Nexta ; Interia

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Okradł i podpalił mieszkanie - fot. materiały policyjne

Przystojniak z Lublina zarzucił sidła na zamożną kobietę. Przy pierwszej okazji okradł i podpalił jej mieszkanie

Francja: Strażacy pojechali gasić pożar. Wpadli w zasadzkę i zostali zaatakowani przez kilkadziesiąt osób