w

Tatuaże pokrywają 85 procent ciała 28-latki. Sarah słyszy to od własnej matki. „Czuję, że jestem teraz bardziej sobą”

fot. Instagram

Sarah Castillo pracuje jako modelka alternatywna i tatuatorka. Tatuaże nie są jednak jedynie jej pracą, a stały się integralną częścią jej życia. Ciało 28-latki tatuaże pokrywają w aż 85 proc. i z tego powodu spotkała się z wieloma przykrościami ze strony swojej rodziny.

Sarah Castillo, znana także jako Sarah Sabbath, swój pierwszy tatuaż zrobiła w wieku zaledwie 14 lat. Od tego czasu pochodząca z El Paso w Teksasie kobieta zdążyła pokryć tatuażami większość swojego ciała, a dokładnie 85 proc. powierzchni.

Wytatuowała nawet gałki oczne

28-latka, która ze względu na swój nietypowy wygląd zdobyła popularność na Instagramie i jej profil obserwuję obecnie ponad 30 tysięcy osób, powtarza, że dzięki modyfikacjom czuje się lepiej we własnym ciele.

Oprócz tatuaży Sarah poddała się skaryfikacji czoła, zrobiła sobie szpiczaste uszy i kilka kolczyków, oraz wszczepiła sobie implanty. Kobieta wytatuowała także swoje gałki oczne i zoperowała nos.

Słyszy to od własnej mamy

28-latka szacuje, że wszystkie zabiegi kosztowały ją około 15 tys. dolarów, ale nie żałuje tych wydatków. Innego zdania jest rodzina dziewczyny, która nie popiera jej pasji.

Sarah wyznała, że jej mama, która jest osobą głęboko wierzącą, zaczęła uważać ją za satanistkę, choć 28-latka zapewnia, że nigdy nie praktykowała podobnych rzeczy. Mimo to, jej znajomi również często zakładają, że interesuje się okultyzmem.

„Otrzymuję pozytywne i negatywne opinie, niektórzy uważają, że jestem super i fajna, a niektórzy uważają, że jestem obrzydliwa. Ludzie zakładają, że jestem satanistką lub, że jestem wredna, a nie jestem. Naprawdę nie obchodzi mnie, czy ludzie mnie lubią, czy nie” – zdradziła Sarah cytowana przez „Metro”.

Castillo zachęca, aby nikt nie bał się wyrażać siebie i zajmuje się profesjonalnym tatuowaniem oraz wykonywaniem modyfikacji ciała. Sarah przestrzega jednak, aby poważnie zastanowić się nad każdą zmianą.

„Czuję, że jestem teraz bardziej sobą niż wcześniej, ponieważ moje tatuaże i modyfikacje sprawiły, że czuję się komfortowo i pewniej. Zawsze w pewnym sensie tego [tatuażu – przyp. red. ] żałujesz podczas gojenia, ponieważ utrudnia to normalne czynności” – podkreśla 28-latka.

Choć jej ciało jest już w znaczącym stopniu pokryte tatuażami, Sarah zapowiedziała, że nie planuje zaprzestawać modyfikacji ciała w najbliższej przyszłości.

Źródło: Metro

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Marianna Schreiber zaczęła… rapować! Internauci nie wytrzymali. „Za mocne” [VIDEO]

Anna Wendzikowska ujawniła SMS-y ze swoją następczynią w TVN. „Coś takiego to totalna hipokryzja”