w

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski kupili dom. Założyli mu konto w mediach społecznościowych

Sylwia Przybysz, Jan Dąbrowski - fot. Youtube @jdabrowski
Sylwia Przybysz, Jan Dąbrowski - fot. Youtube @jdabrowski

U Sylwii Przybysz i Jana Dąbrowskiego ostatnio dużo się dzieje. Niedawno przywitali na świecie trzecie dziecko, a teraz kupili dom. Postanowili założyć swojej nowej nieruchomości profil na Instagramie. Dodali też zdjęcia, jak wygląda z zewnątrz. Opinie internautów są w tym temacie podzielone.

Piosenkarka Sylwia Przybysz i youtuber Jan Dąbrowski są jedną z najpopularniejszych par w sieci. W młodym wieku postanowili założyć rodzinę. W 2020 roku po raz pierwszy zostali rodzicami. W marcu 2021 na świat przyszła ich druga córka. W następnym roku wzięli ślub, a kilka miesięcy temu Przybysz urodziła trzecie dziecko. Para chętnie relacjonuje swoje życie rodzinne na kanale na Youtube i w mediach społecznościowych.

Przybysz i Dąbrowski założyli konto na Instagramie domu

Jak każda para influencerów, Dąbrowscy postanowili uwiecznić w filmie ważną decyzję. We wtorek ogłosili, że niedługo podzielą się z widzami wesołą nowiną. Zaledwie kilka godzin temu wszystko stało się jasne. Para kupiła dom o powierzchni około 230 metrów kwadratowych.

To my, Dąbrowscy i kupiliśmy dom. Chodźcie, pochwalimy się wam – zapowiedział Jaś w filmie.

Na swoim kanale pokazują wnętrze i opowiadają o swoich planach związanych z umeblowaniem i dekorowaniem. Co ciekawe, zdecydowali się pokazać również dom z zewnątrz. Opinie widzów były podzielone w tym temacie. Jedni gratulowali, inni wyrazili zaniepokojenie o ich bezpieczeństwo.

Przeraża mnie to. Wystarczy wrzucić zdjęcie w Google i wszystko można znaleźć – pisze jedna z internautek.

Małżeństwo nie wydaje się jednak tym martwić. Posunęli się nawet o krok dalej i… założyli swojej nowej nieruchomości konto na Instagramie. Na razie na profilu Dom Dąbrowskich widnieją tylko dwa zdjęcia pary na tle domu. Influencerzy nie zdradzili jeszcze, co dokładnie będzie publikować w mediach społecznościowych „ich dom”. Można natomiast się domyślać, że przez najbliższe miesiące ich kontent będzie opierać się na dekorowaniu wnętrza.

Jakiś czas temu para chwaliła się zakupem działki. Mieli zamiar zbudować swój dom od zera. Zrezygnowali jednak z tej decyzji.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Magda Pyznar - fot. Instagram @magda.pyznar, screenshot YouTube @PantofelekPL

(TYLKO U NAS) Partner Magdy Pyznar przebywa w zakładzie karnym. Celebrytka opowiedziała o ich relacji: „W ogóle się tego nie wstydzę” (WIDEO)

Antek Królikowski, Joanna Opozda, fot. AKPA/Kurnikowski

Królikowski odpiera zarzuty Opozdy. W oświadczeniu grzmi: „nazywanie mnie alimenciarzem jest BEZCZELNE!”