w

Serial Heartstopper bije rekordy popularności na Netfliksie. O czym opowiada serial? Co wiadomo o głównych bohaterach?

Heartstopper, Netflix, fot. materiały prasowe
Heartstopper, Netflix, fot. materiały prasowe

Heartstopper to jedna z najnowszych produkcji dostępnych na platformie Netflix. Widzowie z całego świata są pod ogromnym wrażeniem produkcji. O czym opowiada? Kim są główni bohaterowie?

Jeszcze zanim Heartstopper miał swoją premierę na Netfliksie, krytycy zasypali go mnóstwem pozytywnych opinii, z uwagi na to, że porusza niezwykle ważny w obecnych czasach temat. Producenci pokazali m.in., jak wygląda moment pogodzenia się z własną seksualnością, co przysparza nastolatkom wielu zmartwień.

Heartstopper — o czym jest serial?

Heartstopper to serial, który na Netliksie pojawił się 22 kwietnia. Produkcja powstała na podstawie komiksów Alice Osman. Polacy długo czekali na ich premierę, tym bardziej że w social mediach już od dawna można było przeczytać pozytywne opinie na jego temat. Tak jak przebojem podbił rynek wydawniczy, równie spektakularny sukces odniósł na platformie streamingowej.

Format opowiada on o dwójce nastolatków — Nicku i Charlie, którzy uczęszczają do tej samej szkoły dla chłopców. Drugi z nich jest neurotykiem i nieopatrznie zakochuje się w koledze. Mimo początkowych rozterek Nick odwzajemnia jego uczucia i stają się sobie bardzo bliscy. Format cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, ponieważ porusza zagadnienia dotyczące miłości, lojalności, przyjaźni, a także problemów psychicznych wśród nastolatków.

Heartstopper — kim są główni bohaterowie?

W produkcji występuje wielu nastoletnich aktorów, którzy z pewnością w krótkim czasie zostaną okrzyknięci przez swoich rówieśników prawdziwymi gwiazdami.

W postać Nicka Nelsona wciela się Kit Connor, który urodził się w 2004 roku w Wielkiej Brytanii, a dokładniej w Londynie. Widzowie mogą kojarzyć go z takich produkcji, jak Player One, Rocketman czy Stowarzyszenie miłośników literatury i placka z kartoflanych obierek.

Rolę Charlie Springa dostał Joe Locke. Młody aktor nie posiada jeszcze żadnej biografii, więc rola w tej produkcji z pewnością bardzo go stresowała. Czytając pierwsze opinie nt. serialu, można powiedzieć, że to jeden z najbardziej spektakularnych debiutów w tym roku.

Oprócz nich na szklanym ekranie można także zobaczyć ich przyjaciół oraz postacie drugoplanowe. W role te wcielili się: Sebastian Croft (Ben Hope), William Gao (Tao Xu), Cormac Hyde-Corrin (Harry Greene) oraz Fisayo Akinade (Pan Ajayi), Joseph Balderrama (Julio Spring), Alan Turkingotn (Pan Lange) i inni.

Heartstopper — czy będzie kontynuacja?

Na tę chwilę nie wiadomo, czy powstanie kontynuacja serialu Heartstopper. Najczęściej jest tak, że Netflix wyznacza 28-dniowy okres, podczas którego badane jest zainteresowanie widzów, a także to moment, w którym oceniane są szanse na to, by inwestycja się zwróciła. Na tę chwilę można tylko wróżyć z fusów, jednak wiele wskazuje na to, że 2. sezon pojawi się szybciej, niż podejrzewamy.

Jeżeli szukasz kwietniowych nowości na Netfliksie, to koniecznie zajrzyj tutaj.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Madonna, fot. screenshots Twitter

Madonna wrzuciła do sieci nagranie, na którym wije się w kusych STRINGACH. Fani nie mogli jej poznać. „To nie Madonna, to Moderna”

Joanna Koroniewska, fot. Instagram

Joanna Koroniewska udostępniła totalnie NIEINSTAGRAMOWE zdjęcia. „Które najlepsze, czyli najgorsze?”. Odważnie