w

Joanna Koroniewska udostępniła totalnie NIEINSTAGRAMOWE zdjęcia. „Które najlepsze, czyli najgorsze?”. Odważnie

Joanna Koroniewska, fot. Instagram
Joanna Koroniewska, fot. Instagram

Joanna Koroniewska ma ogromny dystans do siebie, co udowodniła po raz kolejny. Tym razem wrzuciła serię zdjęć, na których wyszła niekorzystnie. To prawdziwa pożywka dla hejterów.

Joanna Koroniewska jest aktorką, która zdobyła ogromną popularność dzięki roli w serialu M jak milość. W przeciwieństwie do swoich kolegów z planu zdjęciowego dość szybko odcięła się od produkcji. Obecnie najczęściej można zobaczyć ją na deskach teatru, w którym się realizuje. Należy także do grona gwiazd, które są bardzo aktywne w social mediach. Wraz ze swoim mężem, Maciejem Dowborem, w czasie pandemii stworzyła serię Domówka u Dowborów, podczas której przeprowadzają wywiady z zaproszonymi gośćmi. Nie raz na ich live’ach padają przełomowe wyznania, których nigdy nie przeczytamy na łamach najpoczytniejszych gazet.

Aktorka ma grono wiernych fanów, którzy cenią ją przede wszystkim za to, że jest z nimi szczera oraz nie ukrywa tego, że czasami zdarza jej się wyglądać niekorzystnie. Tym razem udostępniła na swoim profilu serię zdjęć, na których nie wygląda najlepiej.

Joanna Koroniewska pochwaliła się serią niekorzystnych zdjęć. Jak wygląda?

Z racji tego, że Joanna nie boi się pokazywać swoim fanom bez makijażu, często pada ofiarą hejtu. Mimo że internauci zostawiają pod jej publikacjami nie raz naprawdę niepochlebne wpisy, nie zraża jej to i chętnie pokazuje, jak wygląda jej życie od kulis. Trzeba przyznać, że nie brakuje jej odwagi, zwłaszcza że inne gwiazdy starannie selekcjonują zdjęcia, które udostępniają na profilach w mediach społecznościowych.

Tym razem na profilu Koroniewskiej ukazała się karuzela, która składa się z kilku ujęć, na których nie tylko widać jej zmarszczki, ale i wypryski na twarzy. Na kilku z nich robi też zabawne miny. Przy okazji zachęciła swoich obserwatorów do tego, by podzielili się z nią mniej korzystnymi ujęciami. To najlepszy sposób na to, by ukazać, że nie zawsze wszystko wygląda tak idealnie, jak na kadrach udostępnianych przez naczelnych influencerów.

Żeby nie było, że zawsze mam ładne zdjęcia.

Które najlepsze, czyli najgorsze?

Uważam, że ostatnie zrobi NAJWIĘKSZĄ furorę! 

Nie trudno się domyślić, że wpis wywołał rozbawienie wśród jej obserwatorów. Pod publikacją cały czas przybywa komentarzy, a także komplementów.

  • To nie tylko ja wyglądam jak 'idź stąd’ jak robię sobie selfie???
  • Uwielbiam.
  • 6 wymiata tzw. foto na żula.
  • Świetne, życiowe, naturalne, nieudawane…pozdrawiane.
  • Pani Małgosiu nr 6 przebija wszystko. Uwielbiam ten Pani dystans do Siebie. Pozdrawiam serdecznie.

Wszystkie zdjęcia możecie zobaczyć w poniższej galerii. A wy wrzucilibyście takie fotki do sieci?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Heartstopper, Netflix, fot. materiały prasowe

Serial Heartstopper bije rekordy popularności na Netfliksie. O czym opowiada serial? Co wiadomo o głównych bohaterach?

Alan Andersz, Antek Królikowski, fot. Instagram

Alan Andersz odsłania kulisy przyjaźni z Antkiem Królikowskim. NIE ODWIEDZAŁ go po wypadku?! Padły przełomowe słowa