w

Rafał Brzozowski wygadał się, co łączy go z Edytą Górniak. Tym wyznaniem podgrzał plotki o romansie. „Jest jedyną kobietą…”

Rafał Brzozowski, Edyta Górniak - fot. Instagram @rafal_brzozowski_official, @edytagorniak
Rafał Brzozowski, Edyta Górniak - fot. Instagram @rafal_brzozowski_official, @edytagorniak

Od pewnego czasu w sieci huczy od plotek o romansie, jakie miał narodzić się pomiędzy Edytą Górniak i Rafałem Brzozowskim. Para miała okazję współpracować i spotykać się w wolnym czasie już przy okazji przygotowań muzyka na Eurowizję. Teraz piosenkarz zdradził, co naprawdę łączy go z diwą.

Rafał Brzozowski znany jest na polskiej scenie muzycznej od dawna. To właśnie on reprezentował Polskę na 65. Konkursie Piosenki Eurowizji w 2021 roku. Niewiele osób wierzyło w jego powodzenie i życzyło mu wtedy szczęścia, lecz wsparcie znalazł w wokalistce, która sama miała na koncie doświadczenia z tym konkursem. W końcu Edyta Górniak może pochwalić się drugim miejscem na Eurowizji z 1994 roku. To właśnie polska diwa postanowiła pomóc Brzozowskiemu w przygotowaniach.

Od tego czasu para nie może opędzić się od plotek o ich rzekomym romansie. Piosenkarka wielokrotnie wypowiadała się na temat swojej relacji z młodszym kolegą. Na jego temat nie szczędziła uprzejmości i pochlebstw.

Oczywiście, jest bardzo atrakcyjnym mężczyzną. Także szarmanckim i ujmującym. Trudno się czasem nie zarumienić — mówiła w rozmowie z Na Żywo.

Nic dziwnego, że pojawiają się spekulacje, iż dwójka ma się ku sobie. Plotek nie uciszą także słowa samego piosenkarza, który postanowił szczerze wyznać, co myśli o diwie.

Rafał Brzozowski o relacji z Górniak

Choć oficjalnie nie ma potwierdzenia ze strony muzyków, że łączy ich jakikolwiek związek, to można zauważyć, że nawiązała się między nimi przyjacielska relacja. Oboje odnoszą się do siebie z szacunkiem i mówią o sobie w superlatywach w wywiadach. Nie inaczej było i tym razem.

Edyta jest jedyną kobietą, która podała mi rękę, gdy jadąc na Eurowizję, spotkałem się z falą hejtu. Postawiła cały swój muzyczny autorytet na szali i była ze mną, wspierała mnie, udzieliła rad. Bardzo mi pomogła. Znamy się od lat, ale zbliżyliśmy się podczas nagrań do Jaka to melodia? – tłumaczył wokalista dla Faktu.

Muzyk ma za sobą historię z Górniak i jest wdzięczny za jej pomoc. Para zna się od lat, ale zbliżyli się do siebie stosunkowo niedawno. Brzozowski postanowił także odnieść się do plotek o ich romansie.

Bardzo ją lubię i szanuję, jest bardzo szczera i jest piękną kobietą, gdzie się nie pojawi, przyciąga uwagę, skupia innych na sobie.

Muzyk podkreślił, że z diwą łączy go przyjaźń i wzajemny szacunek. Jednak plotki o związku wywołują u niego uśmiech na twarzy, jak zapewniał reportera Faktu.

Myślicie, że muzyk czuje do diwy coś więcej?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Kinga Miliszkiewicz

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Marianna Dufek, Kamil Durczok - fot. screenshot YouTube @PortretSubiektywny, Podlewski/AKPA

Była żona Kamila Durczoka tłumaczy, co tak naprawdę POGRĄŻYŁO dziennikarza. „To bardzo deprawuje”

Magda Gessler - fot. screenshot YouTube @MagazynVivaPL

Magda Gessler z żalem wspominała zmarłego męża. Nagle wybuchła przed kamerami. „K*wa! To jest tragedia. Nienawidzę!”