w

SuperSuper HahaHaha DramatDramat

Rafał Brzozowski wraca wspomnieniami do związku z Anną Tarnowską. To dlatego się rozstali! „Takie sytuacje są wyniszczające”

Rafał Brzozowski, Anna Tarnowska - fot. Instagram @rafal_brzozowski_official, Podlewski/AKPA
Rafał Brzozowski, Anna Tarnowska - fot. Instagram @rafal_brzozowski_official, Podlewski/AKPA

Rafał Brzozowski przez osiem lat pozostawał w związku z Anną Tarnowską, a ich relacja była na tyle poważna, że poprosił ją o rękę. Niespodziewanie w kwietniu 2021 roku ogłosił za pośrednictwem social mediów, że nie są już razem. Dopiero teraz zdecydował się zdradzić oficjalny powód rozstania.

Rafał Brzozowski to znany wokalista i prezenter telewizyjny, który zyskał ogromną rozpoznawalność dzięki Telewizji Polskiej. W 2011 roku zgłosił się na casting do pierwszej edycji programu The Voice of Poland, w którym oczarował wszystkich swoim głosem. Od tamtego czasu nagrał sześć albumów studyjnych, na których znalazły się takie przeboje, jak Tak blisko, Nie mam nic i Już wiem. Choć jego kariera ruszyła z kopyta i wiele osób wróżyło mu świetlaną przyszłość, od 2017 roku coraz rzadziej pojawia się na scenie. To właśnie wtedy zaczął współpracować z TVP, która zaoferowała mu posadę prowadzącego Koło Fortuny, a po dwóch latach przeszedł do formatu Jaka to melodia?. Obecnie widzowie mogą go kojarzyć także z The Voice Senior.

Nie wiemy za wiele na temat życia prywatnego Brzozowskiego oprócz tego, że przez osiem lat był w związku z Anną Tarnowską. Sprawiali wrażenie szaleńczo w sobie zakochanych, a nawet snuli plany o ślubie. Niestety w kwietniu 2021 roku muzyk wydał oświadczenie, w którym poinformował o ich rozstaniu.

Razem z Anią chcielibyśmy poinformować, że po ośmiu latach nasza wspólna podróż dobiegła końca. Jesteśmy wdzięczni za ten czas, który mogliśmy spędzić u swego boku. Rozstajemy się w przyjaźni, szacunku i trzymamy za siebie kciuki. Pragnę podkreślić, że jest to jedyny oficjalny komentarz w tej sprawie i żadnych dodatkowych informacji nie będziemy udzielać.

Dlaczego ich drogi się rozeszły?

Rafał Brzozowski ujawnia powód rozstania z Anną Tarnowską

Rafał Brzozowski w ubiegłym roku zakomunikował, że jest szczęśliwie zakochany, ale jak dotąd utrzymuje wszystko w tajemnicy. Z pewnością fakt, iż po blisko dwóch latach wrócił wspomnieniami do czasów, gdy był w związku z Tarnowską, nie spodoba się jego wybrance.

Takie sytuacje są wyniszczające — powiedział.

Prowadzący The Voice Senior w rozmowie z Dobrym Tygodniem wyznał, że już od dłuższego czasu nie najlepiej układało mu się z Anią, ale oboje tego nie zauważali.

Potrafimy zająć się robieniem kariery, zarabianiem pieniędzy i wszystkim dookoła, a nie zauważamy, że psuje się to, co ważne pomiędzy bliskimi sobie ludźmi. […] Łudzimy się, że jeszcze jesteśmy razem, że to jeszcze można poskładać i nagle okazuje się, że wszystko już stracone. Mimo to tkwimy w tej relacji i ani jedno, ani drugie nie chce odejść

Rozstania zawsze są bolesne, zwłaszcza gdy para żyje ze sobą przez tyle lat. Tarnowska w dość krótkim czasie znalazła szczęście u boku biznesmena Christiana Lavalla. W lipcu 2022 roku zakochani powitali na świecie synka. Z kolei nieco gorzej z tą sytuacją radził sobie Rafał, który jeszcze w sierpniu ubiegłego roku powiedział, że dopiero teraz zaczyna nowy etap w swoim życiu.

Obecnie zamykam stary rozdział. […] Jednocześnie otwieram się na coś nowego i myślę, że już niebawem spotka mnie coś dobrego, również w kwestiach uczuciowych. I to jest to, czego muszę się trzymać — zdradził podczas rozmowy z reporterką Jastrząb Post.

Chcielibyście zobaczyć obecną partnerkę Rafała Brzozowskiego?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Piotr Rubik - fot. Instagram @piotr_rubik

Piotr Rubik został oszukany! Bliskie osoby wykiwały go na grube miliony. „Nie znałem realiów”

Ashton Kutcher - fot. screenshot YouTube @CNN, @AccessHollywood

Ashton Kutcher w końcu opowiedział o UTRACIE DZIECKA z Demi Moore. „Z jakiegokolwiek powodu musiałem to przeżyć”