w

Rafał Brzozowski w wojsku?! „Miałem tylko krótkie szkolenie”

Fot. YouTube / Screenshot

Rafał Brzozowski w wojskowym mundurze i z karabinem w ręku? Nie tylko wy tego sobie nie możecie wyobrazić.

Widać patriotyczny nastrój po koncercie „Murem za polskim mundurem” zagościł w TVP na dłużej. Kilka słów od siebie na temat wojska w jednym z wywiadów powiedział Rafał Brzozowski.

Sam koncert Murem za polskim mundurem” wzbudził wiele negatywnych odczuć u sporej części Polaków. Krytycznie odniósł się do niego między innymi Wojciech Mann. Na domiar złego po imprezie okazało się, jak ona była kosztowna dla polskich podatników. Nie zmienia to jednak faktu, że TVP jest dumne ze swojej inicjatywy, a wojskowy klimat zagościł tam na dłużej.

Rafał Brzozowski o wojsku

Dziennikarz Faktu zapytał Rafała Brzozowskiego o jego doświadczenia oraz skojarzenia związane z noszeniem munduru. Oto co prezenter miał odpowiedział:

Ponieważ ja teraz bardzo mocno się pasjonuje lotnictwem, to jak zakładam taki roboczy strój trochę podobny do munduru wojskowego pilotów, to czuję się zupełnie inaczej. Mundur to jest honor, pewien rodzaj szacunku… Mam duży szacunek i respekt do munduru. A latanie mnie odstresowuje. Daje wielkie poczucie wolności i wyłączenia się z tego świata. Nie ma tam telefonu, trzeba się skupić na tym, co się dzieje w powietrzu.

Rafał jednak niespecjalnie widzi siebie z karabinem w ręku i w mundurze. Piosenkarz nie odbył nawet służby wojskowej.

W wojsku nie byłem. Tak się złożyło, że od razu poszedłem na studia i zostałem przeniesiony do rezerwy. Miałem tylko krótkie szkolenie. Chyba się do tego nie nadaję, by służyć.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez szymon

Piotr Kraśko skazany prawomocnym wyrokiem! Popełnił poważne przestępstwo

Zmęczona Anna Lewandowska zamieszcza szczery wpis. „Nie jesteśmy cyborgami”