w

Rafał Brzozowski na poważnie rozważa zmianę zawodu. Ta profesja wymaga ogromnego poświęcenia. Fani boją się, że porzuci śpiew

Rafał Brzozowski
Rafał Brzozowski

Rafał Brzozowski pochwalił się swoją drugą pasją. Poważnie rozważa, czy nie zająć się tym zawodowo. Fani nie są do końca zadowoleni.

Rafał Brzozowski to znany piosenkarz, prezenter telewizyjny i konferansjer. W przeszłości był zapaśnikiem i wiele wskazuje na to, że to ze sportem wiązał największe nadzieje na przyszłość. Ukończył nawet Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie, gdzie zdobył wykształcenie nauczyciela WF. W tym czasie odnosił też pierwsze poważne sukcesy w zapasach. Niestety z powodu poważnej kontuzji kręgosłupa, musiał zakończyć karierę.

To nie był jednak koniec świata, ponieważ już od najmłodszych lat pobierał lekcje gry na gitarze, a jako nastolatek występował na weselach i w klubie garnizonowym. W 2002 roku otrzymał wyróżnienie w programie Szansa na sukces, dzięki czemu otworzyły się przed nim drzwi do kariery. Rok później dołączył do zespołu Emigranci oraz zaczął pobierać lekcje śpiewu. W 2008 został wokalistą grupy Mono.

Największą rozpoznawalność zdobył w momencie zgłoszenia się do The Voice of Poland. Jurorzy byli pod wrażeniem jego talentu. Ostatecznie trafił do grupy Andrzeja Piasecznego. Choć dawał sobie świetnie radę, odpadł tuż przed finałem. Popularność przyniósł mu singiel Tak blisko, który podbił listy przebojów. Od tamtego momentu jego kariera zaczęła nabierać rozpędu do tego stopnia, że obecnie prowadzi największe wydarzenia muzyczne w Telewizji Polskiej oraz reprezentował Polskę na konkursie Eurowizji.

Rafał Brzozowski rozważa zmianę zawodu. Czym chce się zająć?

Rafał jest człowiekiem wielu pasji, o czym jego fani mogli się ostatnio przekonać. Wokalista zdradził, że interesuje się lotnictwem i zastanawia się nad tym, by nie zająć się tym zawodowo.

Zastanawiam się, czy nie zacząć jednak przygody z lotnictwem zawodowym. Zawsze to mnie bardzo ciekawiło — napisał.

Przyznał jednak, że to zawód, który wymaga ogromnej wiedzy i doświadczenia, a tego mu na razie brakuje. Nie mniej jednak marzy o tym, by móc kiedyś zasiąść za sterami samolotu.

To jednak długa droga nawet dla pilota turystycznego, ale za to realizacja pasji i marzeń, a człowiek powinien się realizować, póki sił mu starczy i ochoty na naukę – dodał.

Fani życzą mu wielu sukcesów, choć wielu z nich martwi się o to, że przez nową pasję mógłby zrezygnować ze śpiewania.

  • Spełniaj marzenia. Powodzenia.
  • Rafał tylko nie to. Ty jesteś potrzebny w telewizji. Jesteś fajnym mężczyzną bardzo lubianym przez nas wszystkich.
  • Tylko nie przestawaj nam śpiewać, robisz to z serca.
  • Pasje trzeba zawsze realizować, ale nie przestawaj śpiewać.
  • Kiedy nowa muzyka lub nowa piosenka? Myślę, że szkoda Pana kariery muzycznej.

Myślicie, że Rafał Brzozowski byłby w stanie zrezygnować z kariery muzycznej?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Andrzej Duda, Władimir Putin

Andrzej Duda o ataku Rosji na Polskę: „Spokojnie, spokojnie”. Czy traktuje poważnie pogróżki?

Siergiej Szojgu, Władimir Putin

Co się dzieje z jednym z najbardziej zaufanych ludzi Putina? Siergiej Szojgu zaginął bez słuchu. Media przekazały zadziwiające wieści