w

Radosław Majdan broni mediów i wyjaśnia hejterom „my nie żyjemy z TVN.”

Fot. YouTube / Screnshot

Radosław Majdan zajął również swoje stanowisko w sprawie „LEX TVN”. Nie spodobało się to niektórym z jego fanów.

Państwo Majdanowie święta mają już za sobą. Postanowili zorganizować je wcześniej, niż robi się to zazwyczaj, a okres świąteczny spędzić na wakacjach w Azji. Mimo że obecnie przebywają już na wymarzonym urlopie, to bacznie śledzą sytuację w kraju.

A w Polsce jak to w Polsce, afera goni aferę. Od kilku dni na ustach wszystkich jest ustawa „LEX TVN„, która niespodziewanie wróciła do sejmu i po raz kolejny została przegłosowana. Kolejni artyści i działacze kultury wyrażają swój publiczny sprzeciw wobec działań, które chce podjąć rząd.

Obecnie trwa głośna sprzeczka Maffashion z Jarosławem Jakimowiczem. Julia pozwoliła sobie publicznie skomentować zachowanie Jakimowicza, a ten nie pozostał dłużny i w bezczelny sposób odpłacił Kuczyńskiej.

Radosław Majdan również postanowił opublikować post związany z ustawą, która uderza w stację TVN. Podpisał go #wolnemedia.

To nie spodobało się części jego obserwujących. Jedna z nich napisała zaczepnie: –
Żeby gośka bez roboty nie została. O dziwo Radek postanowił zareagować i odpisał: – jej praca utrzymuje wiele rodzin 500+, wiec powinniście się modlić , żeby jednak pracowała😃 i nie żyje z TVN, więc tu nie chodzi o pieniądze.

Inna z Pań dorzuciła: – Niedlugo majdany zostana bez pracy 🤣🤣🤣. Radek ponownie postanowił odpisać: – ach jakby zawistnicy tacy jak ty, byli wtedy zachwyceni. Muszę cie rozczarować, my nie żyjemy z TVN.

Faktem jest, że w przypadku Majdanów współpraca z TVN nie jest jedynym źródłem ich dochodu, a raczej jednym z kilku. Najwidoczniej jednak nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez szymon

Krótko przed śmiercią Żora Korolyov podzielił się planami na przyszłość

Wojciech Cejrowski mógł poważnie skrzywdzić żółwia! Udowadniał fałszywą teorię!