w

Radosław Majdan broni mediów i wyjaśnia hejterom „my nie żyjemy z TVN.”

Fot. YouTube / Screnshot

Radosław Majdan zajął również swoje stanowisko w sprawie „LEX TVN”. Nie spodobało się to niektórym z jego fanów.

Państwo Majdanowie święta mają już za sobą. Postanowili zorganizować je wcześniej, niż robi się to zazwyczaj, a okres świąteczny spędzić na wakacjach w Azji. Mimo że obecnie przebywają już na wymarzonym urlopie, to bacznie śledzą sytuację w kraju.

A w Polsce jak to w Polsce, afera goni aferę. Od kilku dni na ustach wszystkich jest ustawa „LEX TVN„, która niespodziewanie wróciła do sejmu i po raz kolejny została przegłosowana. Kolejni artyści i działacze kultury wyrażają swój publiczny sprzeciw wobec działań, które chce podjąć rząd.

Obecnie trwa głośna sprzeczka Maffashion z Jarosławem Jakimowiczem. Julia pozwoliła sobie publicznie skomentować zachowanie Jakimowicza, a ten nie pozostał dłużny i w bezczelny sposób odpłacił Kuczyńskiej.

Radosław Majdan również postanowił opublikować post związany z ustawą, która uderza w stację TVN. Podpisał go #wolnemedia.

To nie spodobało się części jego obserwujących. Jedna z nich napisała zaczepnie: –
Żeby gośka bez roboty nie została. O dziwo Radek postanowił zareagować i odpisał: – jej praca utrzymuje wiele rodzin 500+, wiec powinniście się modlić , żeby jednak pracowała😃 i nie żyje z TVN, więc tu nie chodzi o pieniądze.

Inna z Pań dorzuciła: – Niedlugo majdany zostana bez pracy 🤣🤣🤣. Radek ponownie postanowił odpisać: – ach jakby zawistnicy tacy jak ty, byli wtedy zachwyceni. Muszę cie rozczarować, my nie żyjemy z TVN.

Faktem jest, że w przypadku Majdanów współpraca z TVN nie jest jedynym źródłem ich dochodu, a raczej jednym z kilku. Najwidoczniej jednak nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez szymon

Krótko przed śmiercią Żora Korolyov podzielił się planami na przyszłość

Wojciech Cejrowski mógł poważnie skrzywdzić żółwia! Udowadniał fałszywą teorię!