w ,

DramatDramat

Przykre wieści płyną z Polsatu. Nie żyje jeden z najbardziej lubianych bohaterów programu „Górale”. „Wczoraj pokonał krótką drogę z Gór do Nieba”

Nie żyje Pan Staszek z Górali - fot. Instagram @polsatplayofficial
Nie żyje Pan Staszek z Górali - fot. Instagram @polsatplayofficial

Nie żyje Pan Staszek, jeden z najbardziej lubianych bohaterów programu Górale. Przykre wieści przekazał Polsat Play. Produkcja w pięknych słowach pożegnała górala, odsłaniając kulisy jego nagłej śmierci. Co się stało?

Nie żyje Pan Staszek, doskonale znany widzom Polsat Play z programu Górale. Format pokazuje nie tylko życie rodowitych górali, ale i przybliża obowiązujące na Podhalu zwyczaje. Jednym z bohaterów był wspomniany wcześniej juhas, który zasłynął między innymi ze swojego poczucia humoru oraz optymistycznego spojrzenia na świat. Zawsze życzliwy i szczery do bólu, przed kamerami pokazywał, jak samotnie stawa czoła codziennym trudnościom.

Nie żyje Pan Staszek z Górali

Pan Staszek w pierwszym odcinku formatu wyznał, że wołają na niego Staszek ze Zadku, ponieważ mieszka na zadku Podbukowca, czyli osiedla położonego w miejscowości Piwniczna-Zdrój, nieopodal Nowego Sącza. Nie wiadomo, ile dokładnie ma lat, choć w internecie krąży wieść, że mógł mieć około 60 lat.

Przykrą informację o śmierci górala przekazał Polsat Play. Produkcja podkreśliła, że bardzo przeżywa jego nagłe odejście.

To nie jest post, który kiedykolwiek chcieliśmy napisać.

Wczoraj krótką drogę z Gór do Nieba pokonał Staszek, jedna z najbarwniejszych i najbardziej ukochanych postaci, jakie można było spotkać nie tylko na całym Podhalu, czy w programie Górale, ale i na całym świecie.

Następnie wyjaśniono, że odszedł w swojej chacie, którą w 1958 roku wybudowali jego rodzice. Drewniana chałupa na glinianych murach często pojawiała się w programie i wielu widzów miało okazję zobaczyć ją na własne oczy, bowiem fani tłumnie odwiedzali juhasa. Niestety część z nich nie zdążyła już zapukać do jego drzwi.

Zmarł w swoim domu, zabierając ze sobą ze świata trochę barw, dobroci i ciepła.
Ale nikt nie odchodzi do końca, dopóki żyje pamięć o nim.

Żegnaj Staszku. Nie zapomnimy Cię nigdy.

Przypomnijmy, że to nie pierwszy bohater Górali, który nagle rozstał się z fanami. Pod koniec lutego tego roku internet obiegła informacja o nagłej śmierci 20-letniego Staszka Rzepki, który zasłynął w programie dzięki bezgranicznej miłości do koni.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

fot. Instagram @stuuburton Youtube @Olciak93

Jedna z „ofiar” Stuu przerwała milczenie?! Gdy go rzekomo poznała, była dzieckiem! Te dowody rzucają nowe światło na głośną aferę

Karolina Korwin Piotrowska, Doda - fot. Instagram @karolinakp @dodaqueen

Karolina Korwin Piotrowska uważa, że to Doda PODPALIŁA jej mieszkanie?! Jest stanowcza odpowiedź piosenkarki