w

DramatDramat HahaHaha SuperSuper

Nie żyje Staszek Rzepka. Bohater programu „Górale” odszedł nieoczekiwanie w wieku 20 lat. Znana jest data pogrzebu

Nie żyje Staszek Rzepka - fot. Facebook @goralepolsatplay
Nie żyje Staszek Rzepka - fot. Facebook @goralepolsatplay

Dramatyczne wieści obiegły media. Stanisław Rzepka nie żyje. Bohater programu Górale odszedł nieoczekiwanie w wieku 20 lat.

Nie żyje Stanisław Rzepka, znany bliżej widzom Polsat Play jako Staszek. 20-latek zyskał popularność dzięki programowi Górale, który jest emitowany na antenie Polsat Play. Format pokazuje zwyczaje obowiązujące na Podhalu oraz kulisy życia rodowitych górali. Jednym z bohaterów był właśnie młody miłośnik koni.

Nie żyje Staszek Rzepka z programu Górale

Informacja o śmierci Rzepki pojawiła się na oficjalnym profilu Domu Pogrzebowego Jabłoński na Facebooku. Z krótkiego komunikatu wynika, że 20-latek zmarł 23 lutego.

Z głębokim smutkiem i żalem zawiadamiamy, że 23 lutego 2023 r. odszedł od nas w wieku 20 lat, zaopatrzony sakramentami świętymi, nasz najukochańszy syn, wnuk, brat, szwagier i wujek, Stanisław Rzepka.

W nekrologu wskazano, że pogrzeb Staszka odbędzie się już w najbliższą sobotę. Najpierw zmarły zostanie wyprowadzony z domu rodzinnego, a o godzinie 12:30 odbędzie się Msza Św. Żałobna w Kościele Parafialnym w Brzegach.Na profilu Górale – Polsat Play pojawił się wyciskający łzy wpis, w którym pożegnano chłopaka:

Górale zawsze żyją blisko nieba…
23 lutego powędrował tam – w wieku zaledwie 20 lat – Stanisław Rzepka – góral z krwi i kości i jeździec nad jeźdźcami.
Pozostanie jednak w naszych sercach i naszej pamięci.
Żegnaj. Będziemy tęsknić.
Nie żyje Staszek Rzepka - fot. Facebook @goralepolsatplay
Nie żyje Staszek Rzepka – fot. Facebook @goralepolsatplay

Staszek, mimo młodego wieku, poważnie myślał o przyszłości, w której nie mogło zabraknąć jego ukochanych koni. Podkreślał, że ożeni się wyłącznie z kobietą, która będzie podzielała jego pasję.

Moja dziewczyna musi kochać konie, tak jak ja je kocham. Bo jak nie, to nic z tego nie będzie. A tak, jak będzie kochała konie, to będzie pozwalać mi przy nich siedzieć. A jak nie będzie ich kochała, to awantury będą non stop. Jestem tak wierny, że do innych bab nie pójdę. Ale ku koniom zawsze pójdę! – powiedział w jednym z odcinków Górali.

Poniżej możecie obejrzeć fragment reportażu, w którym wystąpił malutki Staszek oraz jego rodzina.

Na tę chwilę nieznana jest przyczyna śmierci Rzepki. Pogrążona w żałobie rodzina także nie zabrała głosu.

Redakcja Pantofelka składa bliskim Staszka najszczersze wyrazy współczucia.

 

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Mateusz Murański - fot. Facebook

Narzeczona Mateusza Murańskiego przerywa milczenie. Dopiero teraz była gotowa zabrać głos po nagłej śmierci aktora

Kuba Wojewódzki, Fame MMA - fot. Instagram @kuba_wojewodzki_official

Kuba Wojewódzki zawalczy na Fame MMA?! Zdjęcie i reakcja włodarzy, nie pozostawiają wątpliwości. „Przekona się, że zęby wypadają nie tylko ze starości”