w

Prezenter radiowy zmarł podczas audycji na żywo. Muzyka nagle przestała grać

fot. GenX Radio Suffolk - Facebook

Prezenter radiowy Tim Gough godzinę po rozpoczęciu swojej poniedziałkowej porannej audycji na antenie GenX Radio Suffolk źle się poczuł i przestał się odzywać. Jak przekazali jego koledzy z radia, 55-latek zmarł w trakcie prowadzenia programu. „Muzyka nagle przestała grać” – podaje Daily Mail.

Brytyjski prezenter radiowy i DJ Tim Gough prowadził w poniedziałek rano poranną audycję na antenie GenX Radio Suffolk. W pewnym momencie muzyka niespodziewanie przestała grać w połowie piosenki i dopiero po dłuższym czasie ponownie wróciła na antenę.

Jak się później okazało, prezenter umarł w trakcie prowadzenia programu. Wstrząsającą wiadomość przekazali pracownicy radia w mediach społecznościowych. 55-latek najprawdopodobniej miał atak serca.

Z wielkim żalem w sercach informujemy, że nasz ukochany przyjaciel i gospodarz radiowej audycji Tim Gough zmarł dziś rano w trakcie prowadzenia programu. Nasze myśli płyną do jego rodziny, syna, siostry, brata i matki. Tim robił to, co kochał. Miał 55 lat”  – czytamy na Facebooku radia.

Jako pierwszy wiadomość o śmierci prezentera, krótko przed godz. 11, przekazał na antenie dyrektor zarządzający radia, James Hazell. Słuchacze są wstrząśnięci jego nagłym odejściem.

– „Pomimo najlepszych wysiłków ratowników medycznych, którzy byli na miejscu bardzo szybko i około 20-25 minut robili to, co mogli, aby przywrócić go do życia, nie udało się” – powiedział.

Tim Gough rozpoczął swoją radiową karierę w 1986 roku, kiedy to otrzymał posadę w Radio Orwell w Ipswich. Prezenter przez większość swojego życia związany był z hrabstwem Suffolk, gdzie pracował m.in. w BBC Radio Suffolk, czy właśnie GenX Radio Suffolk, gdzie prowadził śniadaniowy program.

Źródło: Daily Mail

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Wytatuowała swoje roczne dziecko. „Niektórzy mówią, że wychowuję mojego syna na gangstera lub zbira”

Dawid Podsiadło planuje apostazję. Wyjaśnił powody swojej decyzji. „Nie piętnuję wiary, tylko hipokryzję”