w

Popularny prezenter przekazał wstrząsającą informację. „Nie wiem, ile zostało mi czasu”

fot. Instagram

Jonnie Irwin to popularny angielski prezenter telewizyjny. Od 2016 r. jest w związku małżeńskim z Jessicą Holmes, z którą ma trzech synów. Teraz w szczerym wywiadzie zdradził, że dwa lata temu usłyszał przerażającą diagnozę, a lekarz dał mu pół roku życia. Od tamtego momentu wciąż żyje ze świadomością nieuchronnie zbliżającej się śmierci.

Jonnie Irwin zasłynął jako prezenter telewizyjny. Mężczyzna jest również pisarzem i wykładowcą, a także ekspertem ds. biznesu i nieruchomości. Od ośmiu lat jest w związku małżeńskim z Jessicą Holmes, z którą doczekał się trzech synów. Do niedawna pasją 48-latka był sport.

Kilka dni temu Irwin zdradził, że dwa lata temu została mu postawiona druzgocącą diagnoza. Prezenter wyjawił, że ma raka płuc i zostało mu niewiele czasu.

„Moi chłopcy dorosną bez taty”

Od kiedy usłyszał diagnozę, prezenter stara się spędzać jak najwięcej czasu wraz z żoną i dziećmi. Mężczyzna zostawił już pracę zawodową na rzecz trwania przy rodzinie.

Jestem to winien Jess i naszym chłopcom […] po prostu chcę, żebyśmy zrobili jak najwięcej jako rodzina wyznał w wywiadzie dla „HELLO! Magazine”.

Jonnie nie ukrywa, iż nie wie, ile czasu mu zostało. W jego głowie tkwi świadomość, że niedługo odejdzie z tego świata.

Nie wiem, ile mi zostało czasu, ale staram się zachować pozytywne nastawienie i moje nastawienie jest takie, że żyję z rakiem, a nie na niego umieram – tłumaczy.

48-latek stwierdził, że każdy powinien cieszyć się najmniejszą chwilą w swoim życiu. Obecnie prezenter nie wybiega ze swoimi planami w przyszłość, ale skupia się przede wszystkim na swojej rodzinie i przeżywaniu teraźniejszości.

Moi chłopcy dorosną bez swojego taty, a to łamie mi serce – wspomina o sytuacji swoich synów.

Dzięki przyjmowanym lekom i chemioterapii mężczyzna obecnie żyje dłużej, niż początkowo przewidywał lekarz. Jonnie postanowił przed śmiercią podzielić się swoją historią z jak największą liczbą osób i pokazać, że należy cieszyć się każdym dniem i czerpać z życia jak najwięcej.

Prezenter podkreśla także, że warto wykupić ubezpieczenie na życie, bo nigdy nie wiadomo, co się stanie.

Źródło: The Sun

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zatańczą w „Tańcu z Gwiazdami”? Odpowiedzieli na zaproszenie

Pogrzeb Jerzego Połomskiego - fot. Kurnikowski/AKPA

Na pogrzebie Jerzego Połomskiego wystąpi plejada gwiazd. Znamy datę i miejsce pochówku. Jak będzie wyglądał jego grób?