w

Wytatuowała swoje roczne dziecko. „Niektórzy mówią, że wychowuję mojego syna na gangstera lub zbira”

fot. Instagram

Shamekia Morris to influencerka i mama rocznego chłopca. Tatuaże są jej wielką pasją i postanowiła, że będzie regularnie „dziarać” nie tylko siebie, ale i swojego synka. Choć niektórym podoba się wygląd Treylina, większość internautów podchodzi krytycznie do tatuowania dzieci.

Pochodząca ze stanów zjednoczonych Shamekia Morris jest projektantką mody, a także influencerką. Kobieta uwielbia tatuaże i jej ciało zdobi ponad 100 różnych malunków. Swoją miłością do tej formy modyfikowania wyglądu dzieli się także ze swoim synem.

Wytatuowała swoje dziecko

Choć Morris robi synkowi „jedynie” tymczasowe tatuaże, to „dziary” na ciele dziecka oburzają wiele osób, szczególnie że pierwszy malunek na ciele Treylin miał w wieku zaledwie sześciu miesięcy. Kontrowersje wzbudzają także stroje, w które projektantka ubiera chłopca. Maluch często nosi wielkie złote łańcuchy, pierścionki, czy bransoletki.

Obecnie Treylin ma „dziary” na klatce piersiowej, rękach oraz nogach. Wizerunek chłopca sprawia, że w stronę kobiety nieustannie kierowane są krytyczne wypowiedzi.

Ludzie różnie reagują. Niektórzy mówią, że wychowuję mojego syna na gangstera lub zbira. Nie są przyzwyczajeni do widoku dziecka z tatuażami – tłumaczy Morris, cytowana przez „The Sun”.

Co ciekawe, projektantka naraziła się internautom jeszcze przed urodzeniem Treylina, ponieważ zdecydowała się na ciążową sesję w studiu tatuażu. Niektórzy twierdzili wówczas, że chłopczyk „urodzi się z trucizną pod skórą”.

Ludzie mówią, że jej syn „trafi do więzienia”

Shamekia podkreśla, że uważa, iż nie jest złą matką i bardzo bolą ją negatywne komentarze osób, które tak naprawdę jej nie znają. Zdradziła również, że nierzadko musi znosić wyzwiska w związku z tym, jak stylizuje swojego synka. Słyszała nawet, że Treylin zostanie „zastrzelony na ulicy” lub że „trafi do więzienia”.

Influencerka twierdzi, że zarówno ona, jak i jej synek, kochają swój styl życia i zapewnia, iż Treylin uwielbia tymczasowe tatuaże oraz ekscentryczne stroje i dodatki.

Jeśli oceniasz kogoś na podstawie 30-sekundowego filmu w mediach społecznościowych, to twoja sprawa, ale to, co mówisz lub myślisz o kimś, nie decyduje o tym, kim będzie w przyszłości. (…) Myślę, że Treylin uwielbia się przebierać. Kiedy widzi siebie w lustrze, podskakuje i tańczy. Naprawdę myślę, że mu się to podoba – mówi influencerka.

Źródło: The Sun

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Profesor Marian Fuks nie żyje. Był trzecim najstarszym mężczyzną w Polsce

Prezenter radiowy zmarł podczas audycji na żywo. Muzyka nagle przestała grać