w

Znana modelka została zgwałcona i oblana kwasem. „Zabijcie mnie”. Niedawno przeszła kolejną operację

fot. Instagram

Katie Piper została zgwałcona, a gdy myślała, że nic gorszego już się nie wydarzy, jej twarz, dekolt i szyja zostały oblane kwasem. Wygląd modelki permanentnie się zmienił i nadal musi borykać się z dolegliwościami związanymi z atakiem. Niedawno przeszła kolejną operację.

Do wstrząsającego ataku na brytyjską modelkę i gwiazdę telewizji doszło 14 lat temu. Gdy chciała odejść od swojego byłego partnera, mężczyzna zgwałcił ją i groził śmiercią, po czym na jego zlecenie inny mężczyzna oblał ją kwasem. Jej życie drastycznie się zmieniło.

Gdy związywała się z ówczesnym partnerem, mężczyzna był miły i opiekuńczy. Niestety, z roku na rok zmieniał się w zaborczego agresora. W 2008 roku Piper postanowiła się z nim rozstać, ale mężczyzna nie chciał uszanować tej decyzji i zgwałcił ją w hotelowym pokoju, po czym zagroził śmiercią.

Niedługo później Katie została oblana kwasem przez innego mężczyznę, a atak okazał się być przeprowadzony na zlecenie jej byłego partnera. Kobieta została przetransportowana do szpitala, a jej stan był bardzo poważny. Piper czuła, że płonie jej ciało i miała rozległe poparzenia twarzy, przełyku, żołądka oraz rąk. Celebrytka straciła także wzrok w lewym oku.

Zabijcie mnie – zostawiła kartkę dla rodziny po ataku

Przeszła kolejną operację

Jakiś czas temu Katie Piper ponownie trafiła do szpitala, po tym, jak jej mąż zauważył czarną plamę na jej oku, która później okazała się dziurą. Lewe oko Piper stało się „niezwykle bolesne i nie było w stanie tolerować światła”, a kobieta zaczęła odczuwać mdłości.

„Operacja awaryjna dla mnie! Mój mąż zauważył małe czarne kółko na moim oku, byłam podekscytowana myśląc, że znowu mam źrenicę, ale w niedzielę zaczęło mnie boleć i nie mogłam patrzeć w stronę światła. Ponieważ przywykłam do pewnego poziomu dyskomfortu, poszłam do pracy. Wieczorem poczułam mdłości i silny ból. Skontaktowałam się ze swoim okulistą, który niestety potwierdził, że czarny okrąg to dziura w moim oku, które uległo perforacji. Od zawsze była pewna obawa, że tak się stanie– napisała na Instagramie.

„Doktor pozyskał dla mnie tkankę oka i przeszłam operację. Nie mogę wystarczająco podziękować jemu oraz całemu zespołowi za ich wiedzę, doświadczenie, ale także to, jak byli dla mnie mili. Może na tym świecie są źli ludzie, ale są też ci niesamowici, którzy codziennie robią niesamowite rzeczy dla innych” – poinformowała.

Piper ma obecnie 39 lat i od czasu ataku przeszła ponad 400 operacji. W 2014 r. zaręczyła się z Richardem Jamesem Suttonem, a rok później para wzięła ślub. Para ma obecnie dwie córki: 8- letnią Bellę Elizabeth i 5-letnią Penelopę Dianę.

Jej były partner został skazany na podwójne dożywocie i odsiaduje wyrok, a mężczyzna, który oblał ją kwasem siarkowym, został wypuszczony na wolność po sześciu latach odsiadki.

Źródło: Instagram ; Dailymail

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Dramat najbardziej wytatuowanego Brytyjczyka. Tak traktowano go w pracy

Tomasz Lis miał kolejny udar. „Podobno już żyję…”