w

Praca z Julią Wieniawą wymaga cierpliwości? Jej popularność i upór dały się we znaki Grażynie Wolszczak

Julia Wieniawa - fot. Instagram @tvn.pl
Julia Wieniawa - fot. Instagram @tvn.pl

Już początkiem lutego będziemy mogli zobaczyć premierę nowej sztuki w teatrze Grażyny Wolszczak. W rolach głównych wystąpią Julia Wieniawa i Adam Woronowicz. Początki współpracy między Paniami nie były łatwe.

Julia Wieniawa jest osobą, która od najmłodszych lat ocierała się o świat show-biznesu. W pewnym momencie, dzięki rolom w kolejnych serialach, a także w programach telewizyjnych stała się na dobre jego częścią i to taką, którą trudno pominąć.

24-latka zyskała naprawdę dużą grupę fanów. Poza aktorstwem spełnia się, jako celebrytka skrupulatnie dbając o swojego Instagrama i relacje z fanami, ale także bizneswoman prowadząc swój sklep z odzieżą sportową.

Tym razem będziemy mieli możliwość zobaczyć młodą aktorkę na deskach teatru Grażyny Wolszczak. Julia otrzymała główną rolę i zagra u boku Adama Woronowicza. Oboje wzięli już udział w sesjach zdjęciowych promujących spektakl.

Mamy dla Was prawdziwą petardę. Właśnie rozpoczęliśmy prace nad nowym spektaklem pt. „GRA”. Zapowiada się pełna napięć i zagadek, walka bez reguł, w której nic nie jest oczywiste. „GRA” to też pojedynek dwóch niezwykłych osobowości. Przedstawiamy Wam duet, który zapamiętacie na długo

Co więcej, na instagramowym profilu teatru (Garnizonu Sztuki) możemy zobaczyć krótkie klipy promujące spektakl, na których naturalnie pojawia się również Julia. Wolszczak przy okazji zbliżającej się premiery sztuki pozwoliła sobie na kilka słów komentarza na temat jej współpracy z aktorką.

Współpraca z Julią Wieniawą

Grażyny Wolszczak w wywiadzie z Jastrząb Post przyznała, że chociaż wybór Julii do tej roli był dla niej oczywisty, to jednak współpraca od początku nie należała do najłatwiejszych. Wszystko przez to, że Julia sądziła, iż twórcom sztuki zależy przede wszystkim na wykorzystaniu jej popularności.

Julia długo nie czytała scenariusza, mówiłam, żeby to zrobiła. Ona myślała, że chcemy wykorzystać jej popularność i dopiero jak przeczytała scenariusz, to powiedziała: „wow” – relacjonowała Wolszczak.

Teraz pozostaje nam trzymać kciuki, aby sztuka wyszła jak najlepiej. Wybierzecie się na nią, żeby zobaczyć Julkę i Adama na deskach?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Marek

Tomasz Kot - fot. Gałązka/AKPA

Tomasz Kot miał zostać KSIĘDZEM! W seminarium wytrzymał tylko kilka miesięcy. Teraz wspomina o APOSTAZJI

Fot. YouTube (Screenshot)

Księżniczka Anna nie wytrzymała. Książe Harry usłyszał słowa, które mogły go zaboleć