w

Paparazzi przyłapali Sebastiana Fabijańskiego w objęciach gwiazdy „365 dni”! To ona pociesza go po rozstaniu z Maffashion

Sebastian Fabijański, Anna Maria Sieklucka, Magdalena Lamparska - fot. Instagram @magdalamparska, GIllert AKPA
Sebastian Fabijański, Anna Maria Sieklucka, Magdalena Lamparska - fot. Instagram @magdalamparska, GIllert AKPA

Sebastian Fabijański po burzliwym rozstaniu z blogerką Maffashion na jakiś czas usunął się w cień. Mimo to nadal interesują się nim paparazzi, którzy przyłapali go ostatnio w objęciach gwiazdy 365 dni! Oj nie szczędzili sobie czułości.

Sebastian Fabijański jeszcze niedawno regularnie pojawiał się na pierwszych stronach gazet. Wszystko za sprawą jego głośnego rozstania z Maffashion. 4 lipca 2022 roku aktor ogłosił, że jest szantażowany przez Rafalalę.

[…] Dziś chciałbym tylko poinformować, że sprawa idzie do prokuratury. Jeżeli ktoś jeszcze był albo jest szantażowany przez tego człowieka (pewnie wiecie, kogo mam na myśli), to zgłaszajcie się do mnie, proszę. Przepraszam wszystkich swoich bliskich za to, że muszą być częścią tego, co się dzieje i w wielu wypadkach dostawać za to rykoszetem. Nie zasłużyli na to. Proszę też wszystkich o zaprzestanie pisania tych szyderczych i obrzydliwych komentarzy pod adresem Julii Kuczyńskiej. Ona z tym nie ma nic wspólnego, a o sytuacji między nami też w swoim czasie osobno poinformujemy — przekazał.

Następnego dnia blogerka Julia Kuczyńska przekazała informację o ich rozstaniu. Na tym sprawa mogła się skończyć, jednak tak się nie stało. Sebastian w wywiadzie dla Pudelka wyznał, że zdradzał Maffashion, z którą doczekał się dziecka. 14 lipca dodał, że ona także nie była mu wierna, tłumacząc, że na początku czerwca zdradziła go z Mateuszem, operatorem kamery.

Sebastian Fabijański spotyka się z Anną Marią Sieklucką

Celebrycka para najwidoczniej była gotowa na rozstanie, ponieważ w krótkim czasie do mediów dotarła informacja, że nowym chłopakiem Kuczyńskiej został Maciej Dąbrowski, operator z kanału ZDvpy.

Teraz wyszło na jaw, że również Fabijański układa swoje życie na nowo. Na oficjalnym profilu Faktu na Instagramie pojawiły się ostatnio zdjęcia paparazzi, którzy przyłapali go na miłosnej schadzce z Anną Marią Sieklucką, która zagrała Laurę Biel w trylogii 365 dni. Nie szczędzili sobie czułości, więc można przypuszczać, że łączy ich coś więcej niż tylko przyjaźń.

Sebastian Fabijański pod osłoną nocy spotkał się z Anną Marią Sieklucką! Czuły całus na dobry wieczór…

Pod wpisem szybko zaroiło się od komentarzy zaskoczonych internautów:

  • To się dobrali.
  • Rafalala już zaciera ręce.
  • Co one w nim widzą?
  • A to ona nie miała męża?
  • Dzieje się w tym show-biznesie.
  • Jestem w szoku.
  • Ale jaja oni razem.

Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na oficjalne potwierdzenie tych doniesień.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Antoni Królikowski, Joanna Opozda - fot. Kurnikowski, Telus/AKPA

Antek Królikowski żałuje małżeństwa z Joanną Opozdą?! Wyszło na jaw czy zdradził ją, gdy była w ciąży

Doda myślała, że znalazła kandydata na partnera. Wtedy okazało się, że jest uzależniony od…