w

Nagła śmierć Gabriela Seweryna wzbudziła wątpliwości śledczych? Policja komentuje: „Zachowywał się agresywnie”. Będzie sekcja zwłok

Gabriel Seweryn nie żyje - fot. Instagram @gabriel_seweryn
Gabriel Seweryn nie żyje - fot. Instagram @gabriel_seweryn

Cały kraj żyje wiadomością o nagłej śmierci Gabriela Seweryna. Mężczyzna zmarł w wieku 56 lat. Obecnie sprawa jest sprawą zajmuje się policja, która właśnie zdradziła nowe informacje.

Gabriel Seweryn był jednym z ulubieńców w programie Królowe życia. Mężczyzna w ostatnim czasie jednak przeżywał trudne chwile. Musiał zamknąć interes, który był dla niego całym życiem. Mężczyzna pracował jako kuśnierz i projektant. Zmarł w dniu wczorajszym w wieku 56 lat.

Przed śmiercią jednak zdążył jeszcze relacjonować to, co się z nim działo. Fani widzieli go zapłakanego, jak błagał o pomoc na jednym z filmików. Celebryta trafił na SOR mówiąc, że ma duszności w klatce piersiowej. Mimo udzielenia mu pomocy przez ratowników, nie udało się go uratować. Teraz pojawią się nowe doniesienia w sprawie.

Śledztwo w sprawie Gabriela Seweryna

Od momentu opublikowania informacji o śmierci celebryty przez media wciąż pojawiają się nowe doniesienia. Podczas jednej s ostatnich transmisji przed odejściem, Seweryn twierdził, że nikt nie chciał mu pomóc. Pogotowie przyjechało do niego do domu, lecz ostatecznie gwiazda samodzielnie dotarła na Szpitalny Oddział Ratunkowy.

Wczoraj głogowscy policjanci zostali wezwani w celu udzielenia asysty ratownikom medycznym. Z relacji ratowników wynikało, że mężczyzna, do którego zostało wezwane pogotowie, zachowywał się w stosunku do nich agresywnie — informowała Pudelka p.o. Oficera Prasowego Komendanta Powiatowego Policji w Głogowie, Natalia Szymańska.

Policja na miejsce zdarzenia miała zostać wezwana przez medyków. Mężczyzna miał zachowywać się agresywnie i nie pozwalać na udzielenie mu pomocy. Podobno nie był też sam.

Tam nie było sytuacji, że nie udzielono pomocy, ponieważ zespół ratownictwa medycznego był na miejscu. Chciał panu Sewerynowi udzielić pomocy, ale niestety zarówno pacjent, jak i osoby, które z nim były, zachowywały się tak agresywnie w stosunku do zespołu ratownictwa medycznego, że tam interwencję podejmowała policja — mówił rzecznik pogotowia w Głogowie dla Plejady.

Nie wiadomo, jak na razie, kto towarzyszył celebrycie w jego ostatnich chwilach. Nie znana jest także przyczyna zgonu. Wiadomo jedynie, że doszło do zatrzymania krążenia.

Będzie śledztwo dotyczące wyjaśnienia przyczyn śmierci Gabriela Seweryna. Prokuratura zleciła sekcję zwłok. Projektant i celebryta zmarł w szpitalu, doszło do nagłego zatrzymania krążenia po przyjęciu na SOR, na który miał przyjechać taksówką. Miał 56 lat – brzmiał post Grażyny Wiatr.

Z powodu niewyjaśnionych okoliczności, gdyż śmierć nastąpiła nagle, prokuratura zleciła śledztwo w sprawie. Przeprowadzona zostanie również sekcja zwłok.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga Miliszkiewicz

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Pogrzeb Macieja Damięckiego - fot. AKPA

Pogrzeb Macieja Damięckiego. Tłumy przybyły pożegnać aktora. Wśród żałobników pojawili się Barciś, Milowicz, Strasburger (GALERIA)

Agata Rubik - fot. AKPA

Agata Rubik w końcu dostała rachunek za leczenie w USA. Kwota była dla niej zaskoczeniem. „Straszyliście mnie, ale…”