w

SuperSuper

Marcin Bosak ma nową partnerkę! Pochwalił się ukochaną podczas premiery serialu. Wybranka aktora to modelka (FOTO)

Marcin Bosak - fot. Instagram @bosak.marcin
Marcin Bosak - fot. Instagram @bosak.marcin

Marcin Bosak nie ukrywa, że jest zakochany. Aktor pochwalił się swoją nową miłością przy okazji premiery serialu Rojst Millenium. Wiemy, kim jest jego wybranka.

Marcin Bosak to popularny polski aktor. Ma na swoim koncie role w takich produkcjach jak m.in. Miodowe Lata, Na dobre i na złe, czy Londyńczycy. Największą sławę przyniosła mu postać Kamila Gryca, w którą wciela się w serialu M jak miłość. Prywatnie w 2018 roku związał się z Marią Dębską, a dwa lata później wzięli ślub. Ich małżeństwo jednak nie przetrwało. W 2022 roku podjęli decyzje o rozwodzie. Chociaż celebryci unikają wypowiadania się o swojej byłej relacji w wywiadach, fani często snują spekulacje w kwestii ich życia miłosnego. W sieci krążyły plotki, że Dębska związała się z Dawidem Podsiadło. Teraz okazuje się, że Bosak znalazł szczęście u boku modelki.

Marcin Bosak pochwalił się nową partnerką

19 lutego premierę miał trzeci sezon serialu Rojst: Millenium w reżyserii Jana Holoubka. Z tej okazji na ściance pojawiła się plejada gwiazd, wśród których znalazł się Marcin Bosak. Aktor zaskoczył wszystkich, ponieważ nie przyszedł sam.

Podczas uroczystej premiery gwiazdorowi towarzyszyła piękna kobieta. Bosak potwierdził w jednym z wywiadów, że jest to jego nowa partnerka. To pierwszy raz, gdy para pokazała się razem publicznie. Kobieta wybrała na tę okazję musztardową sukienkę, którą dopełniła czarną torebką i złotą biżuterią.

Kim jest nowa wybranka Bosaka? Okazuje się, że Maria Bednarz, znana również jako Marika, zajmuje się modelingiem. Na jej Instagramie można obejrzeć efekty profesjonalnych sesji zdjęciowych. Modelka ma imponujące portfolio.

Ładna z nich para?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Julia von Stein - fot. Instagram @julia_von_stein

Julia von Stein z „Królowych Życia” pokazała się z opatrunkami na twarzy. Przeszła operację. „Miałam złamany nos”

Justyna Steczkowska - fot. Instagram @justynasteczkowska

Justyna Steczkowska jest zawiedziona przebiegiem preselekcji? Zdradziła, czy zgłosi swoją kandydaturę za rok. „Na pewno NIE, jeśli preselekcje będą wyglądały tak…”