w

Marcin Bosak z M jak miłość pokonał raka, a teraz usłyszał od lekarzy kolejną druzgocącą diagnozę. „Absolutny brak formy”

Marcin Bosak - fot. Instagram @bosak.marcin
Marcin Bosak - fot. Instagram @bosak.marcin

Marcin Bosak nie ma łatwego życia. Najpierw wykryto u niego guza rdzenia kręgowego, którego pokonał. Później dopadła go depresja, która odbierała chęci do życia, a teraz usłyszał kolejną druzgocącą diagnozę… Co mu dolega?

Marcin Bosak miał zaledwie 27 lat, gdy wykryto u niego guza rdzenia kręgowego. Z tego powodu miał bardzo duże problemy z poruszaniem się i ostatecznie musiał od nowa nauczyć się chodzić.

Jeśli usłyszy się od uznanego neurochirurga, że w niektórych przypadkach medycyna jest bezradna, to ciężko mieć dobry nastrój i optymistyczne podejście do życia i świata — tłumaczył w Mieście kobiet.

Trudno cieszyć się życiem w obliczu tak druzgocącej diagnozy. W tym czasie nie tylko cierpiał fizycznie, ale i psychicznie. Długo skrywał nie tylko przed fanami, ale i rodziną, że zmaga się z depresją.

Czułem olbrzymi dyskomfort i wstyd. Pojawiły się myśli, że coś jest ze mną już bardzo „nie tak”, a wręcz, że jest bardzo źle i sobie nie radzę. Wydaje mi się, że wychowując się i dorastając w patriarchalnym schemacie, który jest tak popularny w naszej kulturze, miałem wdrukowany w głowie obraz mężczyzny, który radzi sobie ze wszystkim sam. I na tym polega jego siła. Jest oparciem dla innych. Natomiast nie mówi o swoich problemach, bo potrafi sam się z nimi zmierzyć i bez niczyjej pomocy je rozwiązać. Taka postawa zepchnęła mnie w stronę samotności – mówił w wywiadzie dla magazynu Twarze depresji.

Choć ten trudny czas ma już za sobą, teraz zmaga się z kolejną poważną chorobą, która odbiera mu siły. Co dolega Bosakowi?

Marcin Bosak jest poważnie chory

Marcin jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych i to właśnie za ich pośrednictwem poinformował, że jest nie najlepszej formie. Na opublikowanych zdjęciach widać, że choroba odcisnęła na nim swoje piętno, a on jest bardzo osłabiony.

Drugi tydzień brania antybiotyku. Podejrzenie zapalenia wyrostka itp. Absolutny brak formy. Dbajcie o siebie. Zwracajcie uwagę na świeżość jedzenia. Poczułem niestety brak tej świeżości. Dotkliwie. Ale wychodzę na prostą — zakomunikował.

Mimo to doczekał do końca nagrań M jak miłość i nie opuścił ani jednego dnia na planie zdjęciowym. Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć aktorowi szybkiego powrotu do zdrowia, a was zachęcić do tego, byście uważali na jakość spożywanych potraw podczas wakacyjnych wyjazdów.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

[VIDEO] Pływali w basenie. Nagle w ziemi otworzyła się dziura. „Patrzyłam, jak dwie osoby po prostu znikają”

Polak zginął na wojnie w Ukrainie - fot. Pixabay @ELG21

Polak zginął tragicznie na donbaskim froncie. Był członkiem Międzynarodowego Legionu Obrony Terytorialnej