w

Mama Agnieszki Włodarczyk wzięła ślub z przystojnym obcokrajowcem. Ojczym jest od niej MŁODSZY O DEKADĘ

Agnieszka Włodarczyk, Anna Stasiukiewicz - fot. Instagram @agnieszkawlodarczykofficial
Agnieszka Włodarczyk, Anna Stasiukiewicz - fot. Instagram @agnieszkawlodarczykofficial

Końcówka 2023 roku była dla Agnieszki Włodarczyk wyjątkowo radosna. Okazuje się, że nie tylko ona wyszła za mąż. Słowa przysięgi wypowiedziała również jej mama! 62-latka wzięła ślub z przystojnym Naderem, który jest od niej o 30 lat młodszy. Jak zareagowała na to aktorka?

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś od dłuższego czasu przygotowywali się do ślubu. Nim zorganizowali ceremonię, kilkukrotnie wspominali o niej w wywiadach. Nie chcieli jednak zdradzić, kiedy dokładnie odbędzie się uroczystość. W końcu pod koniec listopada ogłosili, że zostali małżeństwem. Początkowo sądzono, że „tak” powiedzieli w Dubaju, jednak okazało się, że w rzeczywistości ślub odbył się miesiąc wcześniej w Polsce.

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś zadrwili z fanów? Jednak NIE WZIĘLI ŚLUBU w Dubaju! Aktorka odsłania kulisy ceremonii: „Nie było nikogo”

Co ciekawe, nie tylko aktorka wyszła za mąż.

Ojczym Agnieszki Włodarczyk jest od niej o DEKADĘ młodszy

Na ślubie Włodarczyk i Karasia nie pojawiła się mama celebrytki, Anna Stasiukiewicz. Wszystko dlatego, że sama nieco wcześniej wyszła za mąż. Najbardziej zadziwiające jest to, że wybrankiem 62-latki jest młodszy od niej o trzy dekady obcokrajowiec. Ba, mało tego, Agnieszka jest od niego starsza.

Ania zdaje się jednak nie zwracać uwagi na dzielącą ich różnicę wieku. Od dłuższego czasu publikuje w mediach społecznościowych nagrania, na których wygląda na naprawdę szczęśliwą. Pod jednym z romantycznych filmików napisała:

Ta rolka jest dla tych, co potępiają, wtrącają się w czyjeś życie i oceniają, jakby ktoś ich słuchał. Hahaha, nic nie słyszę. I po co ta zazdrość? Zazdrość urodzie szkodzi 

Jeden z tabloidów miał ustalić, że Agnieszka i jej przyrodni brat są nieco zaniepokojeni takim obrotem spraw. Nie spodziewali się, że relacja ich matki rozwinie się tak szybko i skłoni ją do wzięcia ślubu.

Znajomi rodziny uważają, że ani aktorka, ani jej przyrodni brat nie są zachwyceni nieoczekiwanym ślubem mamy. Nie tylko dlatego, że jej świeżo upieczony mąż jest w wieku jej zięcia, ale również z powodu, że dzielą ich także różnice kulturowe. Do tego decyzję o ślubie podjęli po bardzo krótkiej znajomości

– czytamy na łamach Rewii.

Nieco mniej optymistyczną wersję przedstawił informator Świata Gwiazd, który uważa, że Stasiukiewicz jest zaślepiona uczuciem do przystojnego 30-latka.

Jest zakochana po uszy i nie mówi o nikim innym, jak tylko o młodym wybranku. Zakochała się jak nastolatka. Powinniśmy się cieszyć, ale martwimy się o nią

– miała poskarżyć się osoba z jej otoczenia.

Agnieszka Włodarczyk od dłuższego czasu nie wrzucała do sieci zdjęć z matką, a już tym bardziej z ojczymem. Wielu internautów zastanawiało się, czy faktycznie tak pesymistycznie zareagowała na wiadomość o ślubie Anny. Warto mieć na uwadze, że ich relacje nie zawsze były idealne i zdarzyło się, że nie rozmawiały ze sobą przez dwa lata. Przy okazji jednego z ostatnich wpisów na Instagramie, w którym rozprawiała o 8-letniej różnicy wieku między nią a Robertem, jedna z internautek napisała:

Mamusia panią przebiła.

Aktorka nie zostawiła tego bez komentarza i wyraźnie rozbawiona odpisała:

Tak, ona idzie na rekord.

Myślicie, że już wkrótce zobaczymy całą rodzinę w komplecie?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Kamila Wybrańczyk, Artur Szpilka - fot. Instagram @kamiszkolandia

Kamila Wybrańczyk w szczerym wyznaniu o swoim eks. Artur Szpilka uratował jej życie. „Czekał z TASAKIEM pod blokiem”

Jacek Kopczyński - fot. Baranowski/AKPA

Jacek Kopczyński już ZERWAŁ z Klaudią Kardas? Ukochana aktora przerwała milczenie. „Pomogłam Jackowi wyjść z dołka, w którym tkwił”