w

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś WZIĘLI ŚLUB! Zakochani powiedzieli „tak” na PUSTYNI! Internet obiegły pierwsze zdjęcia

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś wzięli ślub - fot. Instagram i Instastories @agnieszkawlodarczykofficial
Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś wzięli ślub - fot. Instagram i Instastories @agnieszkawlodarczykofficial

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią wzięli ślub! Zakochani już od kilku tygodni zasypywali internautów zdjęciami z Dubaju, lecz nikt nie podejrzewał, że to właśnie tam przypieczętują związek. Fotorelacja z kameralnej ceremonii zapiera dech w piersiach!

Agnieszka Włodarczyk to popularna aktorka, która miała okazję pracować przy kilku popularnych produkcjach, lecz największy rozgłos zapewniła jej tytułowa rola w filmie Sara. Choć zdecydowanie może być dumna ze swoich osiągnięć, długo nie układało jej się w życiu prywatnym. Po nieudanym związku z Rafałem Kosińskim związała się z Jakubem Sićkiem, a następnie z aktorem Mikołajem Krawczykiem. Z żadnym z nich nie zdecydowała się założyć rodziny, czekając na tego idealnego kandydata na męża i ojca swoich dzieci. W końcu na jej drodze stanął triathlonista Robert Karaś, z którym doczekała się upragnionego syna, Milana.

Zakochani niemalże od początku relacji chętnie publikują w sieci wspólne zdjęcia. Na wszystkich wyglądają nie tylko na niezwykle szczęśliwych, ale i szaleńczo w sobie zakochanych. Połączyło ich nie tylko uczucie, ale też pasja do podróżowania. Kilkukrotnie odwiedzili razem Dubaj, który jak twierdzi aktorka, poniekąd stał się jej drugim domem. Kilka tygodni temu ponownie się tam wybrali, lecz tym razem nie tylko po to, by złapać oddech od codzienności. To właśnie tam zdecydowali się wygłosić słowa przysięgi małżeńskiej.

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś wzięli ślub

Włodarczyk i Karaś oficjalnie zaczęli spotykać się w lipcu 2020, choć poznali się już kilka miesięcy wcześniej. Pod koniec roku Agnieszka obwieściła, że jest teraz bardzo szczęśliwa, a już siedem miesięcy później została mamą.

Życie pary nie jest jednak sielanką. Z uwagi na to, że Robert lubi przełamywać granice, od lat startuje w wyczerpujących zawodach — był bliski zdobycia 1. miejsca w Dziesięciokrotnym Ironmanie, a jego zmagania obserwowała niemal cała Polska. Pod koniec maja tego roku ustanowił nowy rekord świata w wyścigu World Cup Brasil Ultra Tri. Każdy start w zawodach to dla Agnieszki ogromna dawka stresu i choć bardzo to przeżywa, gorąco kibicuje mu czy to z trasy, czy z domu.

Kilka miesięcy temu Robert w jednym z wywiadów zdradził, że pod koniec tego roku wraz z Agnieszką planują wziąć ślub. Nie ujawnił jednak konkretnej daty, ani żadnych szczegółów, chcąc, by to było dla nich intymne przeżycie. Dopiero po fakcie ogłosili, że 29 listopada 2023 powiedzieli tak!

Nowożeńcy zadbali o każdy szczegół. Kameralna ceremonia odbyła się na pustyni w Dubaju. Postawili na dodatki w stylu boho i takie też były ich stylizacje. Aktorka na tę okazję włożyła obcisłą, półprzezroczystą suknię z odkrytymi ramionami. Całość dopełniły kowbojki, ale jak możemy dowiedzieć się z innych zdjęć, miała ze sobą również kapelusz. Robert natomiast miał na sobie jasną koszulkę na krótki rękaw i dobrane kolorystycznie spodnie z podwiniętymi nogawkami. Ślubny outfit dopełniły brązowe mokasyny.

Małżonkowie po ceremonii pochwalili się pierwszymi zdjęciami z uroczystości, które roztopiły serca internautów. Rozciągający się za nimi zachód słońca i piękne dekoracje świetnie sprawdziły się jako tło. Ich uśmiechy i czułe spojrzenia nie pozostawiają złudzeń — to był najszczęśliwszy dzień w ich życiu.

Gratulujemy!

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Agata Rubik - fot. AKPA

Agata Rubik w końcu dostała rachunek za leczenie w USA. Kwota była dla niej zaskoczeniem. „Straszyliście mnie, ale…”

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski - fot. Gałązka/AKPA

Ślub Cichopek i Kurzajewskiego coraz bliżej? Jeden z tabloidów odsłonił pierwsze szczegóły. „Będzie on dosłownie PO CICHU”