w ,

Robert Karaś ustanowił nowy REKORD ŚWIATA! Mimo kontuzji dotarł do mety jako pierwszy. Agnieszka Włodarczyk szaleje z radości

Robert Karaś, Agnieszka Włodarczyk - fot. Instagram @robert_karas_teamkaras, @agnieszkawlodarczykofficial
Robert Karaś, Agnieszka Włodarczyk - fot. Instagram @robert_karas_teamkaras, @agnieszkawlodarczykofficial

Niewiarygodne! Robert Karaś, mimo licznych kontuzji, ukończył wyścig World Cup Brasil Ultra Tri i ustanowił nowy rekord świata! Agnieszka Włodarczyk skomentowała wygraną partnera. Jej reakcja może zaskoczyć.

Robert Karaś to jeden z najpopularniejszych polskich triathlonistów, który podbija arenę międzynarodową. Za sobą ma udział w Dziesięciokrotnym Ironmanie, w którym był bliski zdobycia najwyższego podium, ale tym razem jego plany pokrzyżowały problemy zdrowotne. Po kilku miesiącach odpoczynku od rywalizacji zdecydował się wystartować w World Cup Brasil Ultra Tri, w którym łącznie przepłynął 38 km, na rowerze pokonał 1800 km, a przebiegł łącznie 422 kilometry.

To ogromny wysiłek, którego podjąć mogą się nieliczni. W trakcie zawodów Robert borykał się z licznymi problemami zdrowotnymi. Wystartował z pozrywanymi więzadłami w kolanach, później pojawiły się kłopoty ze wzrokiem, odnowiły mu się dawne kontuzje, a w trakcie biegu doznał zapalenia mięśnia piszczelowatego przedniego. Ostatecznie ostatnie 17 okrążeń pokonał w marszobiegu.

Robert Karaś ustanowił nowy rekord świata!

Mimo wielu przeciwności, które Robert pokonał w ciągu kilku ostatnich dni, udało mu się dobiec do mety i ustanowić rekord świata na dystansie Deca Ironman! Wspomnianą wcześniej trasę pokonał w 164 godziny 14 minut i 2 sekundy!

Pod wpisem, w którym ogłoszono radosną nowinę, zaroiło się od komentarzy influencerów i celebrytów:

  • Marcin Dubiel: Brawo brachu.
  • Lil Masti: Gratulacje!!!
  • Rekord świata pobity o „skromne”… ok. 18 godzin
  • Joanna Opozda: Gratulacje!!!!
  • Paulina Krupińska: Wow. Gratulacje.
  • Rafał Maślak: Wiedziałem, że dasz radę.
  • Anna Kalczyńska: Gratulacje Mistrzu!
  • Izabela Janachowska: Wow!!! To jest jakiś obłęd!
  • Maja Sablewska: Kawał historii o pięknej determinacji w drodze do celu. Gratulacje.

Choć Agnieszka Włodarczyk nie pojechała z ukochanym do Brazylii, to gorąco kibicowała mu z domu. Oczywiście, gdy tylko poznała wynik zawodów, podzieliła się radosną nowiną z fanami. W najnowszym poście na Instagramie opublikowała wideo Karasia, przekraczającego metę, a w opisie napisała tylko:

Król jest jeden — okraszając słowa kilkoma emotikonami w kształcie serca.

Wcześniej przechodziła lekkie załamanie, bowiem otrzymywała mnóstwo wiadomości od obserwatorów, którzy dopytywali ją o szczegóły wydarzenia. W końcu doprowadzona do ostateczności wyłączyła możliwość komentowania relacji.

Pierwszy raz musiałam wyłączyć komentowanie przy relacjach. Rozumiem ten szał, emocje i zachwyt. Sama jestem pod wrażeniem tego, co robi Robert, ale ja też mam tu normalne życie i obowiązki.

Pod postem dodała również informację, że w tym miejscu wszyscy mogą zadawać pytania, na które postara się odpowiedzieć w wolnej chwili.

Wrzucam ten post, żebyście mogli spytać, o co chcecie, powymieniać się informacjami, emocjami czy spostrzeżeniami. Odpiszę zgodnie ze swoją wiedzą i w wolnym czasie.
Dziękuję

Gratulujemy!

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Lara Gessler opowiedziała o koszmarze, który przeżyła w dzieciństwie. „Byłam workiem do bicia”

Magda Narożna - fot. Instagram @madzia_pim

Magda Narożna przeszła metamorfozę! Gdy wskoczyła w stroje kąpielowe, fani nie wierzyli własnym oczom. Jej figura onieśmiela (FOTO)