w

Jacek Kopczyński już ZERWAŁ z Klaudią Kardas? Ukochana aktora przerwała milczenie. „Pomogłam Jackowi wyjść z dołka, w którym tkwił”

Jacek Kopczyński - fot. Baranowski/AKPA
Jacek Kopczyński - fot. Baranowski/AKPA

O nowym związku Jacka Kopczyńskiego zrobiło się głośno, ponieważ niedługo po tym, jak potwierdził rozstanie z Patrycją Markowską, zaczął pojawiać się na salonach z Klaudią Kardas. Jeszcze kilka tygodni temu spekulowano, że się zaręczyli, tymczasem pojawiły się pogłoski, że ich relacja jest przeszłością.

Jacek Kopczyński to aktor, który aktualnie cieszy się dużą popularnością za sprawą serialu M jak miłość. W produkcji wciela się w postać Adama Wernera, który słynie z tego, że ma trudności ze znalezieniem partnerki do stałego związku. Sporym zaskoczeniem jest fakt, iż ostatnio w jego życiu prywatnym nie brakuje analogii do historii granego przez niego bohatera.

Po zakończeniu 16-letniego związku z Patrycją Markowską gwiazdor zaczął spotykać się z autorką erotyków Klaudią Kardas. Zakochani chętnie brylowali razem na salonach, sprawiając wrażenie szczęśliwych. Ostatnio nawet pojawiły się spekulacje, że Kopczyński poprosił ukochaną o rękę, choć oficjalnie tego nie potwierdzili. Teraz zaczęły mnożyć się plotki o rzekomym rozstaniu.

Jacek Kopczyński ZARĘCZYŁ SIĘ z nową partnerką?! Wybranka aktora pochwaliła się pierścionkiem (FOTO)

Jacek Kopczyński rozstał się z Klaudią Kardas?

Gdy zaczęto podejrzewać, że Jacek poprosił Klaudię o rękę, niemal od razu zaczęto spekulować o tym, że wkrótce wezmą ślub. To spore zaskoczenie, ponieważ aktor ma za sobą rozwód, natomiast z Markowską, mimo zaręczyn, nie zdecydował się sformalizować związku. Fani już wyobrażali sobie, że gwiazdor założy szczęśliwą rodzinę z pisarką, tymczasem Twoje Imperium przekazało, że Kopczyński nie oświadczył się Kardas. Mało tego, ich związek ma być już przeszłością!

Ja się z Klaudią rozstałem kilka tygodni temu 

– podobno powiedział tygodnikowi.

Portal Plejada postanowił potwierdzić te informacje u źródła. Klaudia jednak nie była wylewna i powtórzyła to, co mówiła w jednym z ostatnich wywiadów.

Motyle nadal mam i jest ich coraz więcej. Ten rok będzie jeszcze lepszy niż poprzedni. Chociażby dlatego, że uwolniłam się od toksycznego związku i Jacek bardzo mi w tym pomógł, wspierał i nadal wspiera. Wiem, że mogę na nim polegać. Bardzo dużo o mnie wie i ja o jego życiu również. Też pomogłam Jackowi wyjść z dołka, w którym tkwił po rozstaniu z poprzednią, byłą partnerką. Pewne rzeczy z jego poprzedniego związku opowiadał mi w tajemnicy i dlatego to zostawiam dla siebie, chociaż by mnie kroili, nie ujrzy to światła dziennego.

Nie ujawniając szczegółów, dodała tylko, że spełnia się w pracy i jest szczęśliwa, natomiast ludzie doszukują się pierdół. Miło wypowiedziała się również na temat rzekomego eks partnera, twierdząc, że Jacek jest cudownym mężczyzną, który daje dużo ciepła.

Myślicie, że naprawdę się rozstali?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Agnieszka Włodarczyk, Anna Stasiukiewicz - fot. Instagram @agnieszkawlodarczykofficial

Mama Agnieszki Włodarczyk wzięła ślub z przystojnym obcokrajowcem. Ojczym jest od niej MŁODSZY O DEKADĘ

The Vamps - fot. Instagram @thevamps

Popularny brytyjski zespół kończy działalność? Członkowie ruszają w trasę. Co z przyszłością The Vamps?