w

Popularny brytyjski zespół kończy działalność? Członkowie ruszają w trasę. Co z przyszłością The Vamps?

The Vamps - fot. Instagram @thevamps
The Vamps - fot. Instagram @thevamps

The Vamps to znany zespół pop-rockowy, pochodzący z Wielkiej Brytanii. Przez lata działalności zdobyli sławę na całym świecie i wierne grono fanów. Ich profil w mediach społecznościowych śledzi już ponad trzy miliony obserwatorów. Okazuje się, że przyszłość grupy nie jest taka pewna.

The Vamps zostało założone w 2012 roku przez Jamesa McVey’a. Poprzez serwis Youtube poznał on Bradleya Simpsona, który został wokalistą zespołu. Niedługo później do grupy dołączyli Tristan Evans i Connor Ball. Każdy z członków jednak pochodził z innego miasta, co utrudniało nieco działalność nastolatkom. Początkowo publikowali covery znanych piosenek. W lipcu 2013 roku zadebiutowali singlem Wild Heart, który został bardzo ciepło przyjęty. Jeszcze w tym samym roku wydali piosenkę Can We Dance wraz z teledyskiem. Ta trafiła szybko na szczyt brytyjskiej listy przebojów. 

Przez ponad dekadę działalności zespół stworzył cztery albumy studyjne i pojechał w aż 10 tras koncertowych. Teraz członkowie planują kolejne podróże, ale okazuje się, że już osobno. 

The Vamps kończy działalność?

Band szybko stał się popularny, choć początkowo tworzył jedynie na Youtubie. Z czasem zaczął jednak wydawać własne kawałki i występować jako support większych zespołów, jak McFly, R5, Little Mix, The Wanted czy Taylor Swift. W zeszłym roku z okazji 10-lecia grupy członkowie urządzili specjalny tour. Teraz jednak okazuje się, że kolejnej trasy jako czwórka mogą nie doczekać.

Dwóch członków, czyli Brad i James ogłosili niedawno, że ruszają w trasy, ale jako solowi artyści. Wokalista zaplanował cztery koncerty w Europie i cztery w Londynie, a wszystkie wyprzedały się na pniu. Z kolei gitarzysta ma na razie w grafiku siedem wydarzeń, ale trasa obejmuje tylko Wielką Brytanię. Na oficjalnym profilu The Vamps nie ma żadnej informacji o tym, czy grupa ma zamiar zakończyć działalność w najbliższym czasie. Panowie jednak początek roku świętowali razem, zapowiadając kolejny wspólny rok. Connor i Tristan pozostają aktywni w mediach społecznościowych. Wydaje się, że solowe projekty to po prostu powiem świeżości w karierze i spróbowanie czegoś nowego.

Fani nie martwią się i cieszą się na nadchodzący nowy rozdział w karierze członków.

  • Jestem z ciebie taka dumna!
  • Będę tam! Do zobaczenia w Londynie.
  • Nie mogę się doczekać szlochania i śpiewania mojego małego serduszka.
  • Niesamowite!!

Jesteście fanami? Jaki jest Wasz ulubiony kawałek zespołu?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Jacek Kopczyński - fot. Baranowski/AKPA

Jacek Kopczyński już ZERWAŁ z Klaudią Kardas? Ukochana aktora przerwała milczenie. „Pomogłam Jackowi wyjść z dołka, w którym tkwił”

Wersow - fot. Instagram @wersow

Słodki deser w stylu gwiazd. Przepis Wersow na racuchy. Są proste, szybkie i smaczne! Potrzeba tylko kilku składników