w

SuperSuper HahaHaha DramatDramat

Małgorzata Rozenek w końcu wygadała się na temat swojej willi. To nie ona płaci za jej wynajem! „Wiem, co to znaczy oszczędzać”

Małgorzata Rozenek - fot. Instagram @m_rozenek
Małgorzata Rozenek - fot. Instagram @m_rozenek

Małgorzata Rozenek ostatnio coraz częściej wypowiada się na temat zaciskania pasa i szukania oszczędności. Do niedawna wszystkich to dziwiło, ponieważ kilka miesięcy temu przeniosła się z rodziną do wynajmowanej willi. W końcu wygadała się, że nie wydaje na nią ani złotówki! Jak to?!

Małgorzata Rozenek to jedna z najpopularniejszych celebrytek TVN-u. Pierwsze kroki w stacji stawiała jako prowadząca program Perfekcyjna pani domu, ale od początku mierzyła znacznie wyżej. Jej największym marzeniem było dołączenie do ekipy Dzień dobry TVN i przez lata konsekwentnie dążyła do realizacji tego celu. W ubiegłym roku stacja ogłosiła, że wraz z Krzysztofem Skórzyńskim stworzy nową parę prowadzących, co wywołało niemałe oburzenie. Na początku była bardzo krytykowana, ale z biegiem czasu widzowie się do niej przyzwyczaili.

Rozenek jest niezwykle przedsiębiorczą kobietą i stale angażuje się w nowe projekty. Regularnie pojawia się w kampaniach reklamowych znanych producentów i sama stworzyła własną markę odzieżową. Tajemnicą nie jest, że za każdą współpracę zgarnia niemałe pieniądze, a mimo to od pewnego czasu utyskuje na szalejącą inflację. W jednym z ostatnich wywiadów wyznała, że musi szukać tańszych sklepów, bo ceny niektórych produktów ją przerażają.

Od zawsze byłam osobą, która szanowała pieniądze. Nigdy nie byłam odklejoną od rzeczywistości osobą, która szastała pieniędzmi w jakiś nieodpowiedzialny sposób. […] Pierwsze poważne pieniądze zaczęłam zarabiać już mając dzieci, a jak masz dzieci, to cię to automatycznie bardzo ustawia w takiej roli osoby, która musi im zapewnić edukację, która nie kosztuje mało, późniejsze studia, miejsce do życia. Mając taką świadomość, że musisz zabezpieczyć swoich najbliższych, dużo trudniej przychodzi ci wydawanie pieniędzy. Więc ja nie mam problemu z takim myśleniem o cięciu kosztów. W moim przypadku to nie jest taki caseOch, muszę zrezygnować z sushi. To nie o to chodzi […] — powiedziała w wywiadzie dla Super Expressu.

Z pewnością ta wypowiedź zszokowała wiele osób, tym bardziej że celebrytka wraz z Radosławem Majdanem i trójką dzieci mieszka w wynajmowanej willi. Okazuje się, że i tu znalazła sposób na oszczędności.

Małgorzata Rozenek wyznała, że to nie ona płaci za wynajem willi, w której mieszka z rodziną

Posiadłość, w której obecnie mieszka Rozenek, to luksusowa willa z basenem w ogródku, której właścicielem jest Modest Amaro. Za jej wynajem trzeba zapłacić aż 30 tysięcy złotych miesięcznie. Niewiele osób stać na taki wydatek, zwłaszcza przy szalejącej obecnie inflacji. Na szczęście Małgorzata nie musi się o nic martwić, ponieważ to nie ona pokrywa koszty, albowiem robi to dla niej firma.

To nie ja wynajmuję, tylko firma wynajmuje dla nas. Gdybym to miała robić ja, to nie wiem, czy w swoim rozsądku bym się na to zdecydowała. Prowadzimy dom, w którym jest troje dzieci, więc to wszystko jest dla nas odczuwalne. Żyjemy w czasach, w których polskim rodzinom jest coraz trudniej — powiedziała podczas rozmowy z Faktem.

Celebrytka szumnie zapowiadała, że wraz z Radosławem planują budowę domu i już poczynili w tym kierunku pewne ustalenia. Teraz okazuje się, że prace stanęły w miejscu, ponieważ stara się oszczędzać, a przy obecnych cenach nie jest to takie proste.

Mam takich swój wymarzony dom i on jest w trakcie realizacji i tu, jeśli możemy mówić o drożyźnie, to jest to temat rzeka i spore wyzwanie. Wbrew pozorom jestem osobą bardzo rozsądną i nie wydaję pieniędzy lekką ręką i nie trwonię ich bez sensu. Może dlatego, że pierwsze poważne pieniądze zaczęłam zarabiać, jak już byłam mamą i jak masz dzieci, to zawsze odruchowo myślisz, żeby najpierw zaspokoić ich potrzeby. Nie da się tego zrobić, jeśli nie szanuje się pieniędzy, także wiem, co to znaczy je oszczędzać — dodała.

Zaskoczyła was ta informacja?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Komentarze są zamknięte.

Jeden komentarz

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Roksana Węgiel - fot. screenshot TikTok, Instagram @TikTok @roxie_wegiel

Roksana Węgiel tańczy z księżmi na TikToku. Nagranie podbija Internet! [WIDEO]

Tomasz Torres, Paulina Łaba-Torres - fot. Instagram @tomektorres

Tomasz Torres z Afromental zostanie TATĄ! Żona muzyka pokazała wyraźnie zaokrąglony brzuszek [ZDJĘCIA]