w

Tomasz Torres z Afromental zostanie TATĄ! Żona muzyka pokazała wyraźnie zaokrąglony brzuszek [ZDJĘCIA]

Tomasz Torres, Paulina Łaba-Torres - fot. Instagram @tomektorres
Tomasz Torres, Paulina Łaba-Torres - fot. Instagram @tomektorres

Tomasz Torres i Paulina Łaba-Torres zostaną rodzicami! Radosną nowinę ogłosili krótko po 33. urodzinach kobiety. Na romantycznym wideo zaprezentowała ciążowe krągłości.

Tomasz Torres urodził się 14 maja 1984 roku w Sosnowcu. Największą popularność zyskał, gdy dołączył do grupy Afromental. Wcześniej występował z polskim zespołem jazzowym Triology, z którym odbył siedem tras koncertowych w USA. Wraz z muzykami zajął 4. miejsce w konkursie w Hoeilaar w Belgii. To prawdziwy sukces, ponieważ do zmagań przystąpiło 150 zespołów z całego świata. Widzowie mogą go kojarzyć również z programu Wieczór z Jagielskim, który był emitowany w TVP2. Wraz z zespołem José Torres y Salsa Tropical dbał o oprawę muzyczną.

Prywatnie perkusista od 2019 roku pozostaje w związku małżeńskim z Pauliną Łabą-Torres. Zakochani dla wielu par stali się wręcz wzorem do naśladowania, ponieważ nie kryją się z tym, jak wielkim uczuciem się darzą. Wielokrotnie udowadniali to w programie Power Couple. Dotychczas nie doczekali się potomstwa, ale właśnie ogłosili radosną nowinę.

Tomasz Torres z Afromental zostanie tatą

Tomasz i Paulina w 2020 roku zaczęli występować w internetowym formacie Dzikie Ucho. Oprócz tego są bardzo aktywni na Instagramie, gdzie na bieżąco relacjonują wydarzenia z życia prywatnego. Okazuje się, że mieli przed fanami swoje tajemnice i przez kilka długich miesięcy ukrywali, że zostaną rodzicami!

Zakochani mają ostatnio wiele powodów do radości. W piątek 10 marca żona muzyka świętowała 33. urodziny i z tej okazji opublikowała w mediach społecznościowych romantyczne wideo z mężem. W ten sposób chcieli też podzielić się radosną nowiną i po raz pierwszy Paulina zaprezentowała internautom ciążowy brzuszek.

Czas rozpocząć najpiękniejszą podróż w naszym życiu. Czekamy na ciebie nasza duszyczko — napisali.

Pod nagraniem w mig zaroiło się od komentarzy z gratulacjami:

  • Sandra Kubicka: Omg!!!!! Gratulacje!!!! Spełnienia marzeń!
  • Blanka Lipińska: OMFG. Gratulacje Kochani. Z Waszą ogromną, wzajemną miłością ten mały człowiek, który nadchodzi będzie bardzo szczęśliwą duszą.
  • Lenka Kliment: Aaaaa, gratulacje! Mega!
  • Barbara Kurdej-Szatan: Cuuuuudnie! Gratulacje!
  • Dorota Gardias: Ale suuuuper! tak Wam gratuluje! Oszalejecie!!!
  • Marina Łuczenko-Szczęsna: Gratulacje.

My także życzymy przyszłym rodzicom wszystkiego, co najlepsze!

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Małgorzata Rozenek - fot. Instagram @m_rozenek

Małgorzata Rozenek w końcu wygadała się na temat swojej willi. To nie ona płaci za jej wynajem! „Wiem, co to znaczy oszczędzać”

Lindsay Lohan - fot. Instagram @lindsaylohan

Lindsay Lohan jest W CIĄŻY! Aktorka ogłosiła, że spodziewa się pierwszego dziecka. „Czujemy się błogosławieni”